درباره ما

مدل توسعه سازمانی

در دنیای رقابتی امروز هر سازمان دولتی و یا خصوصی جهت موفقیت و نیل به اهداف خود می بایست بر اساس برنامه حرکت کند . بسیاری از سازمان ها و شرکت با ترسیم مدل توسعه و تعالی سازمان خود در تلاشند که خدمات و محصولات بهتر و با کیفیت مناسب را به مشتریان و ارباب رجوعان خود ارائه دهند با توجه به گسترش فعالیت های سازمان ها و شرکت ها استفاده و کمک از از سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری و به طور کلی استفاده از فناوری اطلاعات یک نیاز اساسی می باشد . شرکت پیشگامان آسیا با توجه به پیشرو بودن در فناوری اطلاعات به خصوص امنیت اطلاعات و سیستم های هوشمند و پویا و مطالعه و بررسی بسیاری از مدل های توسعه سازمانی نموده است که می توانند با ایجاد بستر زیر ساخت و ارائه سرویس ها خدمات یکپارچه در هر سازمان یا شرکت و صنایع خصوصی ،باعث مدیریت آسان تر و در دسترس بودن خدمات در هر زمان و مکان می گردد. از مهمترین اهدافی که این مدل توسعه و تعالی سازمانی دنبال می کند رسیدن به سیستم های مدیریت منابع سازمان و مدیریت زنجیره تامین و ارتباط با مشتریان و برنامه ریزی استراتژیک و برنامه ریزی تداوم حیات و امنیت اطلاعات سازمان می باشد. با استفاده از مدل توسعه سازمانی پویای پیشگامان آسیا می توان در جهت تعالی سازمان بهره جست.

تخصصی های نرم افزاری ما

شرکت پیشگامان آسیا , با توجه به شرایط روز دنیا و پیرو بروز نگاه داشتن نرم افزارهای خود برای جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان گرامی , از تکنولوژی های بروز دنیا جهت پیشبرد اهداف تولیدی خود استفاده می نماید

در صد های ذیل میزان بهره گیری از تکنولوژی مذکور در پروژهای شرکت پیشگامان آسیا می باشد ::


--- ASP.Net MVC 80%

--- Microsoft SQL Server 80%

--- ASP.Net Core 80%

--- MongoDB 50%

چرا شرکت پیشگامان آسیا را انتخاب نمایید ؟
 • ایفای نقش محوری در توسعه صنعت تولید نرم افزار و ارتقای سطح فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان شرکتی سرآمد
 • ارائه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری با ارزش و کیفیت برتر با تکیه بر متخصصین کارآمد که باعث ارتقاء سطح فناوری سازمانها می باشد.
 • خلاقیت و نوآوری در ارائه محصولات نرم افزاری با تکیه بر مشتری مداری و تعالی و بهبود مستمر نرم افزار های تولیدی
 • تیم خلاق پیشگامان آسیا در راستای اهداف شرکت و تحقق ارزش های شرکت گام برمیدارند که همانا،رضایت مشتری و ارائه راه حل های تخصصی جهت رفع نیازهای مشتریان از ارکان اصلی ارزش های شرکت می باشند.
 • تیم خلاق پیشگامان آسیا با انگیزه،تمامی ایده های جدید را می آزمایند و از بروز مشکلات و اتفاقات زودگذر نمی هراسند.
 • اعضای تیم پیشگامان آسیا همیشه باید به دنبال یافتن راهی برای ارائه ایده‌های نو جهت ارائه پروژه ها و راه حل های جدید می باشند.
 • اعضای تیم خلاق پیشگامان آسیا دارای تنوع فکری می باشند که از نیازهای اساسی تیم خلاق می باشد.

امروزه این یک اصل پذیرفته شده است که محصولی در بازار رقابت، می تواند دوام و موفقیت داشته باشد که صاحب کالا بتواند پشتیبانی و خدمات بهتری به منظور حفظ کارائی سیستم ها ارایه دهد به تعبیری با مشتری ارتباط قوی تری برقرار نماید. این سخن در مورد محصولات نرم افزاری بیشتر صدق می نماید زیرا با توجه به سرعت فزاینده تکنولوژی در حال حاضر نرم افزارها بدون پشتیبانی ارزش و کارایی خود را به سرعت از دست می دهند. حال بر اساس تعهد و خط مشی شرکت پیشگامان آسیا که مشتری را شریک تجاری خود قلمداد می کند، قرارداد های نگهداری و پشتیبانی، شامل موارد زیر می باشد:

 • برپانگهداشتن نرم افزار و رفع اشکالات بوجود آمده جهت بهره برداری مطلوب بصورت حضوری، تلفنی و اینترنت
 • انجام تدابیر ضروری به منظور حفظ و نگهداری اطلاعات و ذخیره سازی مطمئن آنها
 • ارایه آخرین ویرایش های نرم افزار که توسط تیم فنی طراحی و پیاده سازی می گردد و نصب و راه اندازی این ویرایش ها برروی کامپیوترهای مشتریان
 • انجام عملیات تکمیلی و ارتقاء نرم افزار به منظور پاسخگوئی به نیازهای جدید مشتریان

ابتدا نیازهای اولیه مشتری دریافت و بر اساس آن نرم افزار اصلاح و نصب می شود، در طول مدت استقرار نرم افزار و استفاده کاربران از نرم افزار همه نیازهای جدید کارفرما دریافت و بر اساس توافق طرفین، مجری ملزم به برآوردن خواسته های وی می باشد که شامل موارد ذیل می باشد:

 • بومی سازی(با توجه به نیاز و خواسته های مشتری)
 • کمک به مستند سازی و جمع آوری اطلاعات: در زمان استقرار نرم افزار کارشناسان شرکت پیشگامان آسیا با توجه به نوع و ماهیت سازمان در امر استاندارد سازی روش ها و فرآیندها و جمع آوری اطلاعات مفید و حیاتی سازمان، کارفرما را یاری می نمایند.

برخی از مشتریان ما