دلیل استفاده از نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات خودرو

در شرکت‌ها و سازمان‌ها با گستردگی ناوگان حمل و نقل همواره هزینه‌های زیادی صرف تعمیرات و نگهداری خودروها و ماشین‌آلات می‌گردد، علاوه بر هزینه‌های زیاد، از کار افتادن خودروها باعث می‌گردد سیستم لجستیک شرکت که از مهم‌ترین ارکان وجودی سازمان است، دچار اختلال گردد در نتیجه فعالیت سازمان دچار نقص می‌شود.

لذا داشتن نرم‌افزاری جهت برنامه‌ریزی سرویس و نگهداری و مدیریت تعمیرات خودرو و ماشین‌آلات سازمان، امری ضروری و لازم الاجرا برای بهینه‌سازی و بهره‌وری ناوگان حمل و نقل می‌باشد. نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری پیشگامان آسیا یک ابزار پیشرفته با قابلیت‌های ذیل است.

نگهداری یک خودرو بهتر از تعمیر آن است- با نرم‌افزار تعمیر و نگهداری خودرو پیشگامان آسیا از خرابی خودرو خود جلوگیری کنید

نگهداری خودرو بهتر از تعمیر است

نگهداری و سرویس دوره‌ای خودرو همواره باعث جلوگیری از خرابی و تعمیرات ناگهانی خودرو و ماشین‌آلات می‌گردد از طرفی هزینه نگهداری و سرویس خودرو بسیار کمتر از تعمیرات آن می‌باشد.

نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو و ماشین‌آلات پیشگامان آسیا با امکان برنامه‌ریزی و مدیریت انواع روش‌ها و نگهداری و تعمیرات خودرو از جمله تعمیرات پیشگیرانه Pm، تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه PD و تعمیرات و نگهداری تصادفی و اضطراری EM، ابزاری جهت ایجاد بهره‌وری و بهینه‌سازی ناوگان حمل و نقل شرکت یا سازمان می‌باشد.

امکان تعریف انواع فرم‌های تعمیرات پیشگیرانه

امکان ایجاد انواع برنامه‌های نگهداری و سرویس دوره‌ای خودرو و ماشین‌آلات براساس میزان پیمایش (کیلومتر) یا زمان کارکرد قطعات

امکان ایجاد برنامه تعمیرات و نگهداری قطعات یدکی و لوازم تجهیزات ماشین‌آلات براساس طول عمر قطعات

امکان ایجاد سرویس‌های دوره‌ای مانند تعویض روغن، تعویض لنت و لاستیک و یا فیلترهای ماشین برای خودروها

یادآوری و هشدار

ارسال خودکار درخواست تعمیرات در زمان سررسید نگهداری خودرو

مزیت‌های نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو

این عناوین تنها بخش کوچکی از وسعت مزایایی است که برای شما به ارمغان می‌آوریم

miscellaneous_services

کاهش هزینه استهلاک ماشین آلات

edit_attributes

افزایش عمر مفید ماشین آلات

admin_panel_settings

مدیریت متمرکز دارایی های سازمان

بهره‌وری و بهینه‌سازی ناوگان با نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل

نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات یکی از ماژول‌های نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل پیشگامان آسیا می‌باشد که دارای ماژول‌های مختلف می‌باشد استفاده کامل از این سیستم یکپارچه می‌تواند باعث بهره‌وری و بهینه‌سازی ناوگان حمل و نقل شما گردد.

ماژول بهره‌وری و بهینه‌سازی ناوگان در نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو- پیشگامان آسیا
یادآوری و هشدار زمان تعمیرات با نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو-پیشگامان آسیا

یادآوری و هشدار زمان تعمیرات و نگهداری

امکان یادآوری و هشدار زمان تعمیرات و نگهداری خودرو از طریق ارسال SMS، اپلیکیشن موبایل، اعلان وب‌سایت و ایمیل و ارسال هشدار به نفرات مسئول از جمله رانندگان، مدیر ماشین‌آلات ، مدیر نقلیه، مدیر تعمیرات

تاثیر ردیاب خودرو در تعمیرات و نگهداری آن

نصب ردیاب خودرو می‌تواند کمک شایانی در مدیریت سرویس و نگهداری آن و زمان یادآوری تعمیرات و سرویس دوره‌ای داشته باشد. ردیاب خودرو یا GPS با ثبت دقیق کیلومتر پیموده شده و زمان کارکرد خودرو، سررسید انجام خدمات فنی خودرو را به شما یادآوری می‌کند و باعث جلوگیری از تعمیرات تصادفی و خرابی‌های ناشی از عدم رسیدگی به خودرو می‌گردد.

برخی از ردیاب‌ها با قابلیت اتصال به شبکه Can  و سیستم OBD ماشین، هشدارهای خرابی را از خودرو دریافت و به اطلاع شما می‌رسانند.

تاثیر ردیاب بر مدیریت تعمیرات و نگهداری خودرو- پیشگامان آسیا
جلوگیری از هزینه‌تراشی برای تعمیرات خودرو با استفاده از نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو- پیشگامان آسیا

این ماشین توی خرج افتاده

با استفاده از گزارشات مدیریتی و گزارشات هوش تجاری سیستم شما می‌توانید هزینه‌های تعمیرات و نگهداری هر خودرو یا ماشین‌آلات خود را به سرعت در اختیار داشته باشید و جهت تصمیم‌گیری اسقاط، فروش و یا نگهداری خودرو اقدام نمایید.

همچنین با استفاده از گزارشات مدیر مقایسه‌ی تعمیرات و نگهداری خودروها و ناوگان می‌توان در انتخاب‌های بعدی خرید خودرو دقت عمل بیشتری داشت.

مدیریت تعمیرات

امکان ثبت درخواست تعمیرات و ایجاد فرآیند تایید درخواست توسط مدیر ماشین‌آلات یا مدیریت نقلیه در مجموعه و ارجاع آن به واحدهای تعمیرات و تعمیرگاه‌های طرف قرارداد و ثبت درخواست‌های خرید قطعات توسط کارشناسان واحد تدارکات و کارپردازی و ثبت فاکتورهای خرید قطعات امکان‌پذیر می‌باشد.

ماژول مدیریت تعمیرات در نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو- پیشگامان آسیا
سوابق کالا، خدمات و تعمیرات با نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری- پیشگامان آسیا

سوابق کالا و خدمات، سوابق تعمیرات

با استفاده از این قابلیت در هنگام تایید درخواست تعمیرات، خروج کالا و قطعات از انبار، خرید کالا توسط کارشناس خرید یا هنگام پذیرش خودرو در تعمیرگاه امکان مشاهده سوابق کالا و خدمات و سوابق تعمیرات انجام شده بر روی خودرو جهت بررسی و یا جلوگیری از تخلفات احتمالی وجود دارد.

مدیریت ماشین‌آلات و خودرو

با استفاده از این قابلیت، انواع خودرو و ماشین‌آلات ثبت و مدیریت خودرو و ماشین‌آلات شرکت یا سازمان با ساختاری کاملا پویا با امکان تعریف انواع اطلاعات پایه ماشین‌آلات، مانند (نوع، مالکیت، دسته، رنگ، سوخت) و قابلیت تعریف محل استقرار و استفاده خودرو با تعریف چارت سازمانی به صورت درختی تا n سطح.

ماژول مدیریت ماشین آلات در نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو-پیشگامان آسیا
ماژول بانک اطلاعاتی قطعات یدکی خودرو در نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو- پیشگامان آسیا

بانک اطلاعات قطعات یدکی و کالای مصرفی خودرو

تعریف و مدیریت انواع کالا و قطعات یدکی خودرو و انواع خدمات فنی و تخصصی جهت ایجاد بانک اطلاعات قطعات و خدمات فنی خودرو به منظور استفاده از تعمیرات پیشگیرانه، ثبت هزینه تعمیرات قطعات و لوازم خدمات پس از فروش خودرو و ماشین‌آلات تعریف و مدیریت کالا و قطعات یدکی خودرو و ماشین‌آلات و ثبت اطلاعات کاربردی آنها از جمله طول عمر مفید قطعه،کارخانه سازنده، شماره سریال، گارانتی و خدمات پس از فروش و تعریف انواع خدمات فنی خودرو از جمله (خدمات برقی، مکانیکی، صافکاری و نقاشی و … به منظور استفاده از برنامه‌های تعمیر و نگهداری و سرویس دوره‌ای خودرو و ماشین‌آلات و مدیریت هزینه‌های تعمیرات)

مدیریت واحدهای تعمیرات

امکان ایجاد انواع واحدهای تعمیرات و تعریف انواع تعمیرگاه درون سازمانی و برون سازمانی و اختصاص تعمیرگاه‌ها به واحدهای تعمیرات جهت شرکت‌های پخش و توزیع امداد خودرو یا سازمان‌ها و کارخانجاتی که در سطح کشور دارای نماینده و شعب مختلف هستند. با قابلیت گزارش‌گیری از فعالیت‌های هر واحد تعمیرات، می‌تواند هزینه‌های تعمیرات ناوگان حمل و نقل آن‌ها را کاهش و مدیریت نماید.

ماژول مدیریت واحد تعمیرات در نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو- پیشگامان آسیا
ماژول مدیریت تعمیرگاه‌ها در نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو- پیشگامان آسیا

نرم‌افزار مدیریت تعمیرگاه

در نرم‌افزار تعمیرات و نگهداری خودرو پیشگامان آسیا تعمیرگاه‌های طرف قرارداد سازمان (درون سازمانی، برون سازمانی)  می‌توانند دارای نرم‌افزار مدیریت تعمیرگاه باشند. در این نرم‌افزار امکان تعریف تعمیرکاران و تخصیص آن‌ها، امکان ثبت پذیرش خودرو در تعمیرگاه، امکان ثبت عملیات تعمیرات بر روی خودرو، امکان ثبت هزینه و فاکتور تعمیرات، امکان ثبت قطعات تعمیری و تعویضی و خدمات انجام شده روی ماشین و درخواست کالا و قطعه از انبار و مدیریت انبار قطعات خود را دارند.

درخواست دمو

به منظور آشنایی شما با بخش‌های مختلف نرم‌افزار و قابلیت‌هایی که محصولات و خدمات ما برای اجرا در سازمان شما دارد، می‌توانید با ارایه درخواست دمو، تصمیم‌گیری نهایی در انتخاب نرم افزار تعمیرات و نگهداری خودرو پیشگامان آسیا متناسب با نیاز خود را تسهیل کنید. به محض دریافت درخواست، کارشناسان ما ظرف 24 ساعت پاسخگوی سوالات‌تان در این خصوص خواهند بود.

درخواست دمو

لطفا مشخصات زیر را دقت تکمیل نمایید ، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

  • Hidden

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

کاتالوگ

فهرست