نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل پیشگامان آسیا

درخواست دمو

لطفا مشخصات زیر را دقت تکمیل نمایید ، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

  • Hidden

مدیریت ناوگان پسند

سیستم مدیریت ناوگان حمل و نقل و ردیابی

مهم نیست که تعداد خودور یا ناوگان شما زیاد یا کم باشد. نرم افزار مدیریت ناوگان با استفاده از دستگاه های ردیاب یا موبایل، اطلاعاتی مانند موقعیت ناوگان، کاکرد وسیله نقلیه، میزان مصرف سوخت و نحوه رانندگی را دریافت می نماید. این سامانه به کارشناسان واحد حمل و نقل کمک می نماید تا عملکرد و کارایی ناوگان خود را افزایش دهند. این بهبود و کارایی در موارد کاهش مصرف سوخت، افزایش ایمنی و اصلاح رفتار رانندگان و کاهش تصادفات جاده ای و کاهش میزان مسافت پیموده شده باعث کلی هزینه های ناوگان شما و افزایش حاشیه سود شرکت می گردد.

نرم افزار مدیریت ناوگان و ردیابی پیشگامان آسیا یک سیستم جامع و یکپارچه با ماژول های ردیابی و نرم افزاری مختلف جهت مدیریت یکپارچه ناوگان شما در هر صنعت یا سازمان با هر تعداد خودرو می باشد.

درخواست دمو

لطفا مشخصات زیر را دقت تکمیل نمایید ، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

  • Hidden

مزایای نرم افزار مدیریت ناوگان و ردیابی

راه‌حل‌هایی متنوع، نوآورانه و تخصصی با بکارگیری برترین فناوری که قادر به نظارت دقیق بر خودروها، پرسنل و پیمانکاران تحت مدیریت شماست.

commute

کاهش تخلفات راننده

card_travel

مدیریت ماموریت‌ها

details

تسهیل فرایند تصمیم‌گیری

present_to_all

شفاف‌سازی امور مالی و قراردادی

euro

کاهش هزینه‌ها

درخواست دمو

به منظور آشنایی شما با بخش‌های مختلف نرم‌افزار و قابلیت‌هایی که محصولات و خدمات ما برای اجرا در سازمان شما دارد، می‌توانید با ارایه درخواست دمو، تصمیم‌گیری نهایی در انتخاب نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل پیشگامان آسیا متناسب با نیاز خود را تسهیل کنید. به محض دریافت درخواست، کارشناسان ما ظرف 24 ساعت پاسخگوی سوالات‌تان در این خصوص خواهند بود.

درخواست دمو

لطفا مشخصات زیر را دقت تکمیل نمایید ، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

  • Hidden

قابلیت ردیابی و نظارت ناوگان حمل و نقل

ردیاب خودرو و ردیابی ناوگان یکی از مهمترین ابزارهای مدیریتی جهت نظارت و کنترل بر عملکردرانندگان، خودرو و ناوگان تحت پوشش خود می باشند. ردیاب و gps خودرویی به همراه نرم افزار و اپلیکیشن ردیابی به عنوان یکی از سیستم های مدیریت ناوگان حمل و نقل اطلاعات ذیل را می تواند در لحظه در اختیار مدیران نقلیه قرار نماید.

موقعیت لحظه ای ناوگان

میزان کارکرد خودرو

محاسبه مصرف سوخت

یادآوری زمان تعمیرات

تحلیل رفتار و عملکرد راننده

مسیر حرکتی خودرو

درخواست دمو

لطفا مشخصات زیر را دقت تکمیل نمایید ، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

  • Hidden

اپلیکیشن پسند مدیریت ناوگان حمل و نقل

دسترسی در هر مکان از طریق اپلیکیشن موبایل

نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل پیشگامان آسیا قابلیت اجرا بر روی تمامی پلتفرم ها را دارد و می‌تواند بر روی تمامی سکوهای نرم‌افزاری نظیر ویندوز و بویژه موبایل اجرا گردد. اپلیکیشن موبایلی طراحی شده بر سیستم‌های عامل اندروید و  ios،  امکان دسترسی به سامانه را در هر لحظه و  هرمکان فراهم می‌کند.

مهمترین ویژگی‌هایی که از این طریق شما قابلیت دسترسی دارید:

قابلیت ردیابی از طریق موبایل

اطلاع رسانی بر خط

ثبت نظر سنجی عملکرد

ثبت و مدیریت درخواست

ارائه درخواست به واحد خدمات و نظارت عملیات

گزارشات هوش تجاری

این نرم‌افزار با قابلیت ارائه انواع گزارش‌های تحلیلی به عنوان دستیار اصلی نظارت بر عملکرد،  امکان تصمیم‌گیری صحیح و چابک را برای مدیران فراهم می‌سازد. در اختیار قرار دادن گزارشات بر اساس اطلاعات هوشمندانه جمع آوری شده از بخش‌های مختلف ناوگان زمینه‌ساز تصمیمات کلیدی مدیریتی خواهد بود که حتی در مدیریت بهینه دارایی‌های سازمان نیز مثمر ثمر می‌باشد.

تبدیل هوشمندانه داده‌های ناوگان به اطلاعات مدیریتی

یکپارچه‌سازی داده‌های ناوگان و ایجاد بانک اطلاعاتی متمرکز از بخش‌های مختلف

ارائه تصویری کامل از انواع عملیات انجام شده در سازمان

امکان استخراج الگو، عیب یابی و پیش بینی یک پدیده خاص

گزارش هوش تجاری به مدیریت ناوگان حمل و نقل- پیشگامان آسیا

راه‌حل‌هایی که ما برای شما اندیشیده‌ایم

نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل شرکت‌های پخش و توزیع- پیشگامان آسیا
local_shipping

مدیریت ناوگان حمل و نقل شرکت‌های پخش و توزیع

هوشمندانه مدیریت کنید و امنیت ناوگان خود را با نظارت دقیق و لحظه‌ای با همراهی ما تضمین نمایید.

نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل خدمات‌رسانی شهری- پیشگامان آسیا
local_taxi

مدیریت ناوگان حمل و نقل ادارات خدمات‌رسانی شهری

خدمت‌رسانی با کیفیت به شهروندان و هزینه‌های سازمانی شما تنها با مشاوره و بکارگیری فناوری‌های نوین بهینه می‌شود.

نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و حمل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی- پیشگامان آسیا
fireplace

مدیریت ناوگان حمل و نقل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

به راهکارهای نوین بیندیشید تا حداکثر بهره‌وری سازمانی و امنیت حمل را برای ناوگان خودروهای این کالاهای ارزشمند و راهبردی به ارمغان بیاورید.

emoji_transportation

مدیریت ناوگان حمل و نقل سازمان‌های دولتی

فناوری‌های نوین راهکاری که بهره‌برداری بهینه از ناوگان تحت سرپرستی شما بر اساس گزارشات تحلیلی و سیستم‌های یکپارچه نظارتی امکان‌پذیر می‌سازد.

با ردیاب های خودرو بیشتر آشنا شوید

سوالات متداول

نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل چیست ؟

نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل یک سیستم یکپارچه نرم افزاری جهت استفاده از شرکت ها و سازمان هایی هست که دارای ماشین آلات و ناوگان حمل و نقل می باشد. سامانه مدیریت ناوگان موارد مدیریت خودرو و ماشین آلات، مدیریت مصرف سوخت، مدیریت تعمیرات و نگهداری، ردیابی ناوگان، حضور و غیاب رانندگان، حقوق و دستمزد رانندگان، کارکرد ماشین آلات، مدیریت قرارداد پیمانکاران حمل و نقل و اداره نقلیه، سرویس ایاب و ذهاب پرسنل را مدیریت می نماید.

هدف و مزایای استفاده از سامانه مدیریت ناوگان چیست ؟

با استفاده از سامانه مدیریت ناوگان حمل و نقل بهره وری ناوگان و کارایی رانندگان افزایش می یابد در عین حال هزینه های تعمیرات ماشین آلات کاهش می یابد و با استفاده از سیستم تعمیرات پیشگیرانه (Pm) و سرویس های دوره ای از ایجاد هزینه های زیاد غیرقابل جبران جلوگیری می گردد. مدیران نقلیه و حمل و نقل با استفاده گزارشات مدیریتی و نمودارهای تحلیلی امکان تصمیم گیری صحیح را به دست خواهند آورد.

تفاوت سیستم ردیابی با سامانه مدیریت ناوگان حمل و نقل چیست؟

ردیاب خودرو و سامانه ردیابی یکی از زیرسیستم های مدیریت ناوگان حمل و نقل می باشد که اکثر افراد سیستم ردیابی را با نرم افزار مدیریت ناوگان اشتباه می گیرند. ردیاب و سیستم ردیابی صرفا مبحث نظارت و کنترل و میزان کارکرد خودرو و ماشین آلات را ارائه می دهد در صورتی که مدیریت ناوگان با استفاده از داده های ردیابی امکان محاسبه مصرف سوخت، زمان تعمیرات و حقوق و دستمزد رانندگان و … به دست می آورد. نصب ردیاب بر روی خودرو و استفاده از داده های آن در مدیریت ناوگان می تواند صحت و دقت اطلاعات را تا 20% افزایش دهد و از بروز خطاهای انسانی جلوگیری نماید.

کاربرد نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل در صنایع مختلف چیست؟

در صنایع مختلف نرم افزار مدیریت ناوگان کاربرد دارد مدیریت ناوگان شرکت های توزیع و پخش مواد غذایی، مواد دارویی و بهداشتی، صنایع فولاد، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، شرکت های پخش و پالایش فرآورده های سوختی، سازمان ها، اورژانس، مدیریت ناوگان امداد و اتفاقات و مدیریت ماشین آلات سنگین و معدنی و راه سازی از جمله کاربردهای این نرم افزار می باشند.

فهرست