چرا راه حل های مدیریت ناوگان پیشگامان آسیا

در یک حوزه مشخص در هر کسب و کاری تفاوت هایی اساسی و فرآیندی وجود دارد و یک نسخه دوای درد همگی نمی باشد با یک بسته نرم افزاری که از قبل و با قابلیت های مشخص تهیه شده است نمی توان مشکلات صنایع ،سازمان ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها را برطرف نمود .

شرکت پیشگامان آسیا تولید کننده نرم افزارهای تخصصی در حوزه های لجستیک و پشتیبانی ، مدیریت منابع انسانی با قابلیت های کاملا پویا و داینامیک می باشد .

کارشناسان متخصص پیشگامان آسیا در هر کسب و کاری با توجه به ماهیت کسب و کار و فرآیندهای تخصصی آن حوزه راه حل های تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری ویژه خود را در دو حوزه نرم افزارهای سازمانی و مدیریت ناوگان حمل و نقل ارائه می نماید .

مزیت‌های نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و پیشگامان آسیا

این عناوین تنها بخش کوچکی از وسعت مزایایی است که برای شما به ارمغان می‌آوریم

miscellaneous_services

بومی سازی و سفارشی سازی شده

edit_attributes

ساده و کارا

admin_panel_settings

کم هزینه

admin_panel_settings

یکپارچه با سایر سخت افزارها و نرم افزارهای کسب و کار

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل شرکت های پخش و توزیع

ردیابی و نظارت بر عملکرد رانندگان ، بازاریابان و ناوگان شرکت های توزیع و پخش با رویکرد بهینه سازی و پیشنهاد مسیر حرکت جهت پخش یا بازاریابی محصولات به منظور کاهش طول مسیر حرکت و زمان انتظار در ترافیک و افزایش پخش محصولات به مشنریان  و نمایندگان با در نظر گرفتن سلامت خودرو از اهداف این راه حل می باشد .

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل ادارات خدمات رسانی شهری

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل ادارات خدمات رسانی شهری

خدمات شهری بیشتر از سازمان های زیرمجموعه شهرداری محسوب می گردد که دارای ناوگان گسترده در سطح شهر می باشند و می بایست علاوه بر مدیریت ناوگان به مسائل ردیابی و نظارت بر عملکرد رانندگان ، محاسبه وزن و میزان حمل بار ، حقوق و دستمزد رانندگان و صورت وضعیت پیمانکاران بپردازند .راه حل مدیریت ناوگان حمل و نقل خدمات شهری دغدغه های مدیران این شرکت ها و سازمان ها را برطرف می نماید .

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

راه حلی نرم افزاری با امکان استفاده از دستگاه های ردیاب خودرویی یا موبایل جهت مدیریت ناوگان حمل و نقل ،ردیابی خودرو و ماشین آلات ، تعمیرات و نگهداری ماشین آلات ، بهینه سازی فرآیند درخواست خودرو و نظارت بر عملکرد پیمانکاران واحد نقلیه و سرویس های ایاب و ذهاب با رویکرد افزایش کارایی و بهره وری واحد حمل و نقل

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل سازمان های دولتی

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل سازمان های دولتی

نرم افزار جامع و یکپارچه مدیریت ناوگان حمل و نقل ادارات دولتی کامل ترین راه حل برطرف نمودن مشکلات ادارات نقلیه سازمان ها در سطح کشور می باشد . در این راه حل نرم افزاری مدیریت خودور و ماشین آلات ، مدیریت واگذاری خدمات حمل و نقل ردیابی و نظارت بر عملکرد رانندگان و خودرو ها ، مدیریت مصرف سوخت و مدیریت هزینه های تعمیرات و تعمیرات پیشگیرانه و … جهت اجرا در وزارتخانه ها و دانشگاه ها و سازمان های بزرگ دارای ادارات استانی دیده شده است .

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل امداد و اتفاقات

حل مشکلات ناوگان حمل و نقل شرکت و سازمان های امداد و اتفاقات همانند اورژانس ، اتفاقات آب ، اتفاقات برقی ، اتفاقات گاز ، خرابی تلفن و یا امداد خودرو برعهده این راه حل یکپارچه می باشد . مدیریت تعمیرات و نگهداری ناوگان ، مدیریت درخواست های امداد و اتفاقات و ارتباط دو طرفه با مرکز تماس و راننده و درخواست کننده امداد ، مدیریت تحویل و تحول خودروها بین رانندگان شیفت ها از جمله موارد دیده شده در این راه حل می باشد .

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل امداد و اتفاقات
راه حل نرم افزاری تاکسی اینترنتی و حمل و نقل سازمانی

راه حل نرم افزاری تاکسی اینترنتی و حمل و نقل سازمانی

راه حلی جامع و یکپارچه جهت راه اندازی تاکسی اینترنتی در سازمان ها ، شرکت ها و موسسات حمل و نقل که دربرگیرنده انواع درخواست خودرو ، پیک موتوری حمل بار به صورت اینترنتی است .زیرساخت لازم همانند سرور و شبکه های ارتباطی در این راه حل برعهده پیشگامان آسیا خواهد بود .

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل ماشین آلات راه سازی و معادن

ردیابی و کنترل دقیق محل استقرار ماشین آلات راهسازی و معادن ، فعال یا غیرفعال بودن ماشین آلات راهسازی و معادن و نحوه فعالیت آنها در کنار مسائل عمومی تر همانند مدیریت تعمیرات و نگهداری ، محاسبه حقوق و دستمزد و امور مالی پیمانکار ، ماشین آلات سنگین

راه حل نرم افزاری مدیریت ناوگان حمل و نقل ماشین آلات راه سازی و معادن

درخواست دمو

جهت درخواست دمو بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. به محض دریافت درخواست، کارشناسان ما ظرف 24 ساعت پاسخگوی سوالات‌تان در این خصوص خواهند بود.

درخواست دمو

لطفا مشخصات زیر را دقت تکمیل نمایید ، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

  • Hidden

مقالات مرتبط

فهرست