درباره شرکت پیشگامان آسیا

در دنیای رقابتی امروز هر سازمان دولتی و یا خصوصی جهت موفقیت و نیل به اهداف خود می‌بایست بر اساس برنامه حرکت کند. بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها با ترسیم مدل توسعه و تعالی سازمان خود در تلاشند که خدمات و محصولات بهتر و با کیفیت مناسب را به مشتریان و ارباب رجوعان خود ارائه دهند. با توجه به گسترش فعالیت‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها، استفاده و کمک از سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و به طور کلی استفاده از فناوری اطلاعات یک نیاز اساسی می‌باشد. شرکت پیشگامان آسیا با توجه به پیشرو بودن در فناوری اطلاعات به خصوص امنیت اطلاعات و سیستم‌های هوشمند و پویا و مطالعه و بررسی بسیاری از مدل‌های توسعه سازمانی نموده است که می‌توانند با ایجاد بستر زیر ساخت و ارائه سرویس‌ها خدمات یکپارچه در هر سازمان یا شرکت و صنایع خصوصی،باعث مدیریت آسان‌تر و در دسترس بودن خدمات در هر زمان و مکان می‌گردد. از مهم‌ترین اهدافی که این مدل توسعه و تعالی سازمانی دنبال می‌کند رسیدن به سیستم‌های مدیریت منابع سازمان و مدیریت زنجیره تامین و ارتباط با مشتریان و برنامه‌ریزی استراتژیک و برنامه‌ریزی تداوم حیات و امنیت اطلاعات سازمان می‌باشد. با استفاده از مدل توسعه سازمانی پویای پیشگامان آسیا می‌توان در جهت تعالی سازمان بهره جست.

تخصص‌های نرم افزاری ما

شرکت پیشگامان آسیا, با توجه به شرایط روز دنیا و پیرو به‌روز نگاه داشتن نرم‌افزارهای خود برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان گرامی, از تکنولوژی‌های به‌روز دنیا جهت پیشبرد اهداف تولیدی خود استفاده می‌نماید.

درصدهای ذیل میزان بهره‌گیری از تکنولوژی مذکور در پروژه‌های شرکت پیشگامان آسیا می‌باشد 

ASP.Net MVC
Microsoft SQL Server
ASP.Net Core
MongoDB

چرا شرکت پیشگامان آسیا را انتخاب نمایید؟

اهداف و ماموریت‌ها

  • ایفای نقش محوری در توسعه صنعت تولید نرم‌افزار و ارتقای سطح فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان شرکتی سرآمد
  • ارائه محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با ارزش و کیفیت برتر با تکیه بر متخصصین کارآمد که باعث ارتقاء سطح فناوری سازمان‌ها می‌باشد.
  • خلاقیت و نوآوری در ارائه محصولات نرم‌افزاری با تکیه بر مشتری مداری و تعالی و بهبود مستمر نرم‌افزارهای تولیدی
فهرست