ردیاب تلتونیکا مدل TAT100

شرکت پیشگامان آسیا شما با استفاده محصولات پیشگامان آسیا می‌توانید روی ناوگان خودتان کنترل بهتر و دقیق‌تری داشته باشید. زیرا در این جهت از تکنولوژی‌های و فناوری‌های روز دنیا استفاده می‌کند.

این ردیاب با طراحی متفاوت خود، تا 7 روز به شما امکان می‌دهد تا بدون نگرانی از شارژ، به نظارت دائمی و کنترل دقیق بپردازید. همچنین، این ردیاب در  برابر گرد و غبار، رطوبت و حتی آب مقاومت خوبی دارد به شما اطمینان می‌دهد که در هر شرایطی می‌توانید از آن بهره ببرید.

مدل TAT100 از تلتونیکا به دلیل قابلیت‌های فراوانش یکی از بهترین گزینه‌ها برای ردیابی کشتی و ماشین آلات صنعت معدن به شمار می‌آید. این ردیاب با کیفیت بالا، تضمین می‌کند که شما همیشه به اطلاعات دقیق و به‌روزی دسترسی داشته باشید به همین دلیل استفاده از آن در ماشین آلات معدن و کشتی بسیار مفید است.

عنوان قابلیت‌های ردیاب تلتونیکا مدل TaT100

ردیاب تلتونیکا TAT100 دارای ابعاد کوچکی است و از دو ماژول GPS برای یافتن موقعیت جغرافیایی و GSM ارسال این موقعیت به گوشی تلفن همراه بهره می‌برد. از این ردیاب می‌توانید برای ردیابی کشتی و موقعیت ماشین آلات معدن و بسیاری کاربردهای دیگر استفاده کنید. دلیل این کاربردها، قابلیت‌های فراوان این ردیاب است. جمله این قابلیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت تعریف محدوده جغرافیایی امن

قابلیت نصب اپلیکیشن ردیابی بر روی گوشی تلفن همراه برای پیگیری آنلاین دستگاه ردیاب

قابلیت ردیابی کشتی و ماشین‌آلات معدن

برخورداری از سنسور شتاب سنج

مزیت‌های ردیاب تلتونیکا TaT100

مزیت‌های بسیار ردیاب تلتونیکا TAT100 باعث می‌شود تا افراد زیادی خواستار خریدش باشند. در این قسمت برخی از مهم‌ترین آن‌ها را بیان می‌کنیم:

برخورداری از سنسور شتاب سنج

قابلیت به‌روزرسانی از راه دور

خروجی دیجیتال و کنترل شده

قابلیت‌های کلیدی ردیاب تلتونیکا TAT100

حفاظت در برابر آب و گرد و غبار در شرایط آب و هوایی شدید و برخورداری از گواهی استاندارد IP68

قابلیت برقراری ارتباط بلوتوثی با دستگاه‌های خارجی و سنسورهای کم مصرف

قابلیت ثبت شتاب کشتی و ماشین آلات معدن و تشخیص وجود مشکل در هنگام حرکت آن‌ها

قابلیت ارسال هشدار در زمان‌های اضطراری

ویژگی های فنی سخت افزار

ردیاب تلتونیکا مدل TaT100، یک ردیاب شخصی مستقل است که به‌طور کامل با ماژول‌های متعددی از جمله GSM (سیستم ارتباط موبایل جهانی)، GNSS (سیستم تعیین موقعیت ماهواره‌ای جهانی) و اتصال بلوتوث مجهز شده است. این ردیاب کوچک و کارآمد، با اهداف متنوعی از جمله ردیابی کشتی و ماشین آلات معدن، نظارت بر وسایل نقلیه، کنترل بهتر کارکنان، رصد رویدادهای ورزشی و بسیاری موارد دیگر ساخته شده است.

با داشتن این ردیاب به‌دسترسی به اطلاعات دقیق موقعیت و جابجایی‌ها در زمان واقعی دست خواهید یافت، که این امر به شما ابزاری توانمند برای مدیریت بهتر امور و وسایل نقلیه مرتبط با شما ارائه می‌دهد. این محصول از طراحی کم حجم و خوش‌ساخته برخوردار است و با توجه به قابلیت‌های منحصر به‌فرد خود، به‌عنوان یکی از ابزارهای مناسب در زمینه ردیابی به شمار می‌آید

با داشتن استاندارد IP68، استفاده از این ردیاب در شرایط سخت محیطی و  همچنین ضدآب بودن آن تضمین شده است. ظرفیت زیاد باتری قابلیت استفاده طولانی مدت از آن را نیز فراهم می‌کند.

علاوه بر این TaT100، هندزفری است و تنظیمات آن با استفاده از بلوتوث به‌روز رسانی می‌شود.

درخواست دمو

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شماره موبایل *
این فیلد را پر کنید
متن درخواست *
این فیلد را پر کنید

محصولات مرتبط

فهرست