اهمیت مدیریت ماشین آلات معدنی و راه سازی

ماشین آلات معدنی و راه سازی نقش مهمی در انتقال موارد استخراج شده از معادن و احداث جاده‌های مختلف بازی می‌کنند. تعداد این ماشین آلات و سرعت آن‌ها موارد مهمی هستند که به طور دقیق باید کنترل و بهبود داده شوند که این موضوع اهمیت مدیریت این ماشین آلات از طریق سیستم یکپارچه و به روز را به خوبی نمایش می‌دهد و بیان می‌نماید.

مدیریت ناوگان امداد و اتفاقات- پیشگامان آسیا

دغدغه‌های مدیران ناوگان حمل و نقل شرکت‌های معادن و راه‌سازی

support_agent

تعمیر و نگهداری به موقع و جلوگیری استهلاک و از کار افتادن خودرو

خودروهای راه‌سازی و معدنی به دلیل نامناسب مسیر رفت و آمد خودشان زود به زود نیاز به تعمیر قطعات دارند و در صورتی که این کار صورت نگیرد، خودرو به طور کلی از کار می‌افتد و مجموعه مجبور به خرید یا اجاره یک خودرو جدید می‌شود.

schedule

رصد دقیق راننده و بررسی میزان بارگیری و مکان تخلیه بار خودرو

تعداد رانندگان ناوگان حمل و نقل شرکت‌های معادن و راه‌سازی زیاد است و همین امر رصد دقیق رانندگان را بسیار چالش‌برانگیز و مهم می‌کند و نیاز است که برای رفع آن اقدامی صورت بگیرد.

search_off

نظارت کامل بر رفت و آمد و ورود و خروج خودروها

یکی از چالش‌های مهم برای مدیران ناوگان حمل و نقل نظارت کامل بر رفت و آمد و ورود و خروج خودروها است که به صورت دستی و غیر سیستمی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

supervised_user_circle

حفاظت کامل از خودرو و جلوگیری از سرقت آن‌ها

ماشین آلات معدنی و راه‌سازی از  قیمت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل لازم است که از آن‌ها حفاظت شود تا مورد سرقت قرار نگیرند، اما این کار به صورت دستی بسیار سخت و چالش‌برانگیز است.

location_off

عدم وجود سیستم مناسب جهت ثبت عملکرد رانندگان

پرداخت حقوق رانندگان، نیازمند ثبت دقیق عملکرد آن‌ها است. اما به دلیل تعدد بالا امکان خطای بسیار زیادی در محاسبه دستی این مورد وجود دارد و امکان ضایع شدن حق رانندگان یا ضرردهی شرکت وجود دارد.

edit_location

ثبت میزان مصرف سوخت هر خودرو و جلوگیری از هدر رفت آن

مصرف سوخت ناوگان حمل و نقل معادن و راه سازی بالا است که باعث افزایش هزینه‌های شرکت راه‌سازی و معادن می‌گردد. این مورد برای شرکت به صرفه نیست و برای آن باید فکری صورت بگیرد.

euro

تعیین بهترین مسیر برای رسیدن به معدن یا محل راه سازی

سرعت رسیدن خودروها به محل معدن یا احداث راه بسیار اثرگذار است و در صورت کاهش این صورت، امکان کاهش قابل توجه بازده عملکردی کل سیستم وجود دارد که باید برای افزایش یا رفع آن فکری صورت بگیرد.

local_gas_station

برنامه‌ریزی صحیح و عدم تداخل در ارسال رانندگان خودروها

شرکت‌ها پروژه های زیادی دارند که  برنامه‌ریزی برای ارسال خودرو به آن‌ها و عدم تداخل بسیار چالش‌برانگیز است و به صورت دستی به هیچ عنوان امکان‌پذیر نمی‌باشد.

راه حل نرم افزار مدیریت ماشین آلات معدنی

نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل ماشین آلات معدنی و راه سازی پیشگامان آسیا یک سیستم اتوماتیک و نرم‌افزاری است که به کمک سخت‌افزارهایی نظیر ردیاب‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا بتوانید خودروهای مختلف ناوگان را به خوبی مدیریت کنید.

مدیریت ماشین آلات معدنی

مدیریت ماشین آلات معدنی با استفاده از این نرم‌افزار یکی از راه‌هایی است که می‌توان از تداخل در ارسال خودروها به معادن مختلف جلوگیری کرد، بهره‌وری آن‌ها را بالا برد و هزینه‌های مربوط به ارسال این ماشین آلات را به صرفه نمود.

مدیریت واحدهای نقلیه

نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل معادن و راه‌سازی به شما امکان می‌دهد تا با مدیریت واحدهای نقلیه برنامه‌ریزی ناوگان حمل و نقل را به درستی انجام دهید و بتوانید به طور دقیق‌تر بر عملکرد قسمت‌های مختلف نظارت نمایید.

تعمیرات ماشین آلات راه‌سازی

شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار به خوبی و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ماشین خودتان اقدام کنید و از خرابی کلی آن جلوگیری نمایید که باعث کاهش هزینه‌های شما می‌شود.

ردیابی ماشین آلات در معدن

محیط کار معادن، بسیار خطرناک است، همچنین قیمت ماشین آلات معدنی بسیار بالا است که همین دو مورد از دست دادن یک ماشین معدنی را چالش‌برانگیز می‌نماید. اما جای نگرانی نیست، زیرا با استفاده از نرم‌افزار مدیریت ناوگان معادن و راه سازی می‌توانید ردیابی ماشین آلات در معدن را انجام دهید و  از سلامت آن‌ها اطمینان کامل حاصل کنید.

کنترل وزن و مدیریت حمل بار

نرم افزار مدیریت ناوگان معادن و راه‌سازی به شما کمک می‌کند تا با کنترل وزن و مدیریت حمل بار بازده عملکردی خودروها را افزایش دهید و از آسیب آن‌ها به علت اضافه بار جلوگیری نمایید.

مدیریت قرارداد پیمانکار بخش معادن

با استفاده از قسمت مدیریت قرارداد پیمانکار بخش معادن، نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل معادن و راه‌سازی می‌توانید از چالش‌های بسیار در هنگام پرداخت و محاسبه میزان عملکرد جلوگیری کنید و کارتان را با سرعت بالاتر و هزینه‌ کمتر ذهنی و مالی پیش ببرید.

محاسبه کارکرد ماشین آلات معدنی

محاسبه کارکرد ماشین آلات معدنی با استفاده از نرم‌افزار مدیریت ناوگان معادن و راه‌سازی پیشگامان آسیا به شما کمک می‌کند تا هم از میزان کارکرد خودرو آگاه شوید و بدانید که در چه موقعی نیاز به تعمیر، سرویس و نگهداری دارد و هم این که راننده را بهتر کنترل نمایید.

حقوق و دستمزد رانندگان معدن

نرم افزار مدیریت ناوگان معادن و راه‌سازی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی و با استفاده از ثبت دقیق عملکرد رانندگان، حقوق و دستمزد آن‌ها را به خوبی محاسبه نمایید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

سرویس و نگهداری ماشین آلات

نرم‌افزار مدیریت ناوگان معادن و راه‌سازی به خوبی شما را نسبت به زمان سرویس خودرو آگاه می‌کند و کمک می‌نماید تا بتوانید خودروی خودتان را به خوبی سرویس و نگهداری نمایید.

مزایای نرم‌افزار مدیریت معادن و راه‌سازی

drive_eta

افزایش سرعت ارائه خدمات

supervisor_account

افزایش رضایتمندی مشترکین

person_pin_circle

صرفه‌جویی هزینه‌های استخراج معادن و راه‌سازی

person_pin_circle

مدیریت بهینه ناوگان معادن و راه‌سازی

کاربرد سیستم مدیریت ناوگان حمل و نقل معادن و راه‌سازی

مدیریت ناوگان حمل و نقل معدنی شرکت‌های استخراج معادن مس

مدیریت ناوگان حمل و نقل راه سازی وزارت راه و شهرسازی

مدیریت ناوگان حمل و نقل راه سازی شهرداری

مدیریت ناوگان ماشین آلات معدنی شرکت‌های استخراج معادن سنگ ساختمانی

مدیریت واحدهای نقلیه شرکت‌های استخراج معادن نمک

مدیریت ناوگان حمل و نقل شرکت‌های سیمان

مدیریت ناوگان حمل و نقل شرکت‌های استخراچ و تولید گچ ساختمانی

مدیریت قرارداد شرکت‌های پیمانکار حمل و نقل شهرداری

ثبت حقوق و دستمزد رانندگان ناوگان حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی

ثبت درخواست نیاز به تعمیر ماشین آلات معدنی شرکت‌های استخراج معادن

ردیابی ماشین آلات معدنی

مدیریت مصرف سوخت خودروهای راه‌سازی

مدیریت حمل بار خودروهای معدنی

سیستم مدیریت ناوگان حمل و نقل معادن و راه‌سازی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید درخواست‌های مختلف مربوط به این ناوگان را ثبت نمایید و آن را به خوبی پیگیزی کنید.

جی پی اس ( GPS ) مخصوص ماشین آلات معدنی و راه‌سازی

در معادن و مسیر خودروهای راه‌سازی، به طور معمول آنتن وجود ندارد که همین موضوع ردیابی آن‌ها را چالش برانگیز می‌کند. اما می‌توان این مشکل را با استفاده از ردیاب  TMT232  و  FMB640 رفع نمود. ردیاب  TMT232 همانند یک ماهواره عمل می‌کند و اطلاعات به سمت سرور نرم‌افزار می‌فرستند و به اضافه  FMB640 به شما در ردیابی کمک می‌کند.

با این محصولات و نرم افزارها چالش ها و دغدغه های خود را به صفر برسانید

مقالات مرتبط

کاتالوگ

کاتالوگ ردیابی خودرو پیشگامان آسیا

درخواست دمو

جهت درخواست دمو بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. به محض دریافت درخواست، کارشناسان ما ظرف 24 ساعت پاسخگوی سوالات‌تان در این خصوص خواهند بود.

درخواست دمو

لطفا مشخصات زیر را دقت تکمیل نمایید ، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

  • Hidden

فهرست