1. خانه
  2. وبلاگ
  3. مقالات ردیابی خودرو
  4. آشنایی با شرکت تلتونیکا و برترین ردیاب‌ خودرو تولیدی آن
ردیاب های شرکت تلتونیکا- پیشگامان آسیا

آشنایی با شرکت تلتونیکا و برترین ردیاب‌ خودرو تولیدی آن

2 دیدگاه
5/5 - (1 امتیاز)
زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت اروپایی تلتونیکا، یکی از معتبرترین ارایه دهندگان راهکارهای اینترنت اشیا در سراسر جهان است. حجم 10 میلیونی تجهیزات تولیدی مبتنی بر اینترنت اشیا شامل انواع ردیاب خودرو باعث شده که در زمره یکی از برترین‌های این حوزه در نزد کاربران معرفی گردد. مسلما در انتخاب ردیاب خودرو و شرکت معتبر که متناسب با استانداردهای جهانی محصولات خود را ارایه کند، هر فرد یا سازمانی نیازمند دریافت اطلاعات مربوط است. بر این مبنا در این مقاله سعی می‌شود با ارایه موارد مد نظر یک کاربر تا حد امکان تصمیم‌گیری برای شما راحت‌تر شود.

شرکت تلتونیکا، مجرب و پیشرو در خدمات اینترنت اشیا

شرکت تلتونیکا در کشور لیتوانی واقع شده است و با 22 سال سابقه در حوزه اینترنت اشیا و بویژه ردیاب خودرو به بیش از 150 کشور جهان محصولات خود را صادر می‌کند. این شرکت پیشرو در ارایه خدمات محصولات الکترونیکی و مخابراتی، با 1300 کارمند دارای 27 دفتر در بیش از 18 کشور است و محصولات متنوعی با محوریت مدیریت ناوگان حمل و نقل را به مشتریان خود ارایه می‌نماید.

کاربری آسان محصولات با محوریت حذف ابزار و تکنیک‌های پیچیده کاربرد، نوآوری در ارایه خدمات با محوریت استفاده از فناوری‌های پیشرفته بی‌سیم و تطابق با جدیدترین تکنولوژی‌ها بویژه در ردیاب خودرو این شرکت را بعنوان خدمات دهنده‌ای معتمد در نزد مصرف‌کنندگان محصولات تبدیل کرده است.

نوآوری و کیفیت مطابق استانداردهای جهانی

بخش قدرتمند تحقیق و توسعه شرکت تلتونیکا، با هدف‌گیری نیازهای مشتریان در تلاش است تا محصولاتی نوآورانه را به بازارهای جهانی ارایه دهد. دریافت عنوان برترین شرکت خدمات اینترنت اشیا در کشور لیتوانی در سال 2018 و همچنین معرفی به عنوان یکی از 10 شرکت برتر تولید ردیاب خودرو در جهان عناوینی هستند که نتیجه فعالیت نوآورانه و خدمات با کیفیت این شرکت می‌باشد.

فروش بیش از 1.200.000 ردیاب خودرو با فناوری GPS در سال 2020 میلادی توسط شرکت تلتونیکا نشان از حوزه گسترده فعالیت و تطابق با فناوری روز است. زیرا در دنیای امروز رقابتی تنها دانش فنی بروز و سرآمد بودن در طراحی نوآورانه و تولید محصولات با کیفیت است که می‌تواند این نوع گستردگی خدمات را برای یک شرکت در سطح جهان به ارمغان بیاورد.

انواع محصولات و استانداردهای محصولات تولیدی

شرکت تلتونیکا هم اکنون بیش از 100 محصول متنوع را در حوزه مدیریت ناوگان حمل و نقل و ردیاب خودرو ارایه می‌دهد. انواع ردیاب خودروهای شخصی، ردیاب ناوگان‌های حمل و نقل در دسته‌بندی‌های ساده، پیشرفته و تخصصی، ردیاب‌های شخصی مراقبت از کودکان، سالمندان یا حیوانات خانگی و ردیاب ویژه اشیا ارزشمند از جمله محصولات شرکت در حوزه ردیابی است.

کلیه ردیاب‌ها دارای استاندارد CE اروپا و FCC آمریکا هستند. در ایران نیز با توجه به مقررات خاص خود محصولات تاییدیه لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران را نیز دارا می‌باشد.

معرفی برترین ردیاب‌های شرکت تلتونیکا ارایه شده توسط شرکت پیشگامان آسیا

تنوع محصولات ارایه شده توسط شرکت تلتونیکا و گستردگی آن مسلما امکان ارایه کلیه آنها را برای شرکت‌های ایرانی فراهم نمی‌نماید. با این وجود شرکت پیشگامان آسیا با توجه به تجربیات موجود برترین و پر کاربردترین ردیاب‌های موجود که قابلیت استفاده برای فعالیت‌های سازمانی و شخصی در ایران را دارند انتخاب نموده است. نکات کلی مورد نظر جهت تصمیم‌گیری اولیه در اینجا اشاره می‌شود و بررسی موارد تخصصی نیازمند مشاوره با کارشناسان شرکت جهت انتخاب نهایی است.

ردیاب خودرو سری FMB120:

ردیاب خودرو سری FMB120، ردیاب کوچک و پیشرفته حاوی آنتن‌های GSM و  GNSS با برد بالا که قادر به جمع‌آوری اطلاعات مفید در خصوص وضعیت خودرو وانتقال آنها از طریق شبکه GSM به سرور مرکزی است. این ردیاب برای مواردی که نیاز به مکان‌یابی وسیله نقلیه از راه دور است، بسیار مناسب می‌باشد. شرکت‌های تاکسیرانی، خدمات حمل و نقل عمومی، شرکت‌های لجستیک، ماشین‌های شخصی و مدیران ناوگان حمل و نقل می‌توانند از این ردیاب به منظور نظارت بر مواردی چون وضعیت موتور، کنترل بسته بودن درب خودرو، کنترل مکان خودرو و سایر موارد استفاده نمایند.

ردیاب FMB120

ردیاب خودرو سری FMB920:

ردیاب خودرو سری FMB920، یک ردیاب ساده و هوشمند با قابلیت اتصال به بلوتوث، دارای آنتن‌های GSM و GNSS که با همراهی باتری داخلی، ویژگی مناسبی برای بهره‌مندی از فناوری‌های روز را برای کاربر فراهم می‌سازد. این ردیاب که برای خودروهای سبک مناسب است، در مواردی چون خودروهای اجاره‌ای و یا ردیابی خودروهای شخصی سرقت شده و سرویس‌های شخصی حمل و نقل کاربرد دارد. ورودی‌ها و خروجی‌های دیجیتال موجود بر این ردیاب می‌تواند برای مونیتور کردن هر گونه آتش‌سوزی داخل خودرو، هشدار باز شدن درب یا امکان توقف خودرو از راه دور مورد استفاده قرار گیرد.

ردیاب FMB920

ردیاب خودرو سری FMB640:

ردیاب خودرو سری FMB640، یک ردیاب حرفه‌ای دارای ترمینال‌های GSM و  GNSS که بعنوان یک راهکار تخصصی برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین قابلیت انجام چندین فعالیت همراه با یکدیگر را دارد. این ردیاب با اینترفیس‌های RS232 و RS455  به منظور ارتباط با شخص ثالث با هدف حداکثرسازی بهره‌وری ناوگان حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد. قابلیت خواندن پارامترهای مختلف وسایل نقلیه سنگین نظیر مصرف سوخت، سطح سوخت، مسافت پیموده شده، مدیریت راننده خودرو و یا دانلود اطلاعات و فایل‌های مهم از راه دور از جمله موارد قابل توجه در این نوع ردیاب است.

ردیاب FMB640

ردیاب خودرو سری FMB202:

ردیاب خودرو سری FMB202، یک ردیاب ضد آب ویژه با اتصال بلوتوث و آنتن‌های برد بالا با فناوری GSM و  GNSS که دارای باتری داخلی با ظرفیت بالاست. این باتری قابلیت تامین نیرو تا دو روز متوالی بدون شارژ را دارد. بصورت خاص این ردیاب را می‌توان برای حمل و نقل محصولات و مواد غذایی و یا کانتینرهای سردخانه‌دار، خودروهای خدمات اضطراری مورد استفاده قرار داد.

ردیاب FMB202

ردیاب شخصی سری TMT 250:

ردیاب خودرو سری TMT250، ردیاب کوچک ویژه مونیتور کردن وضعیت اشخاص (بعنوان مثال کودکان و سالمندان نیازمند مراقبت)، حیوانات خانگی، اشیای ارزشمند طراحی شده است. خاصیت ضد آب این نوع ردیاب مجهز به فناوری GSM و  GNSS، امکان کاربرد آن در شرایط نامناسب آب و هوایی را فراهم می‌سازد. ظرفیت بالای باتری، قابلیت حمل آسان و امکان ساختاربندی از طریق بلوتوث از سایر قابلیت‌های این ردیاب است.

ردیاب اشخاص تلتونیکا TMT250- پیشگامان آسیا

اینجا نقطه پایان نیست، حکایت همچنان باقیست…

شرکت پیشگامان آسیا بدنبال ارایه محصولات معتبر در حوزه ردیاب خودرو است. اعتماد و کیفیت و توجه به نوآوری سه عنصری است که ما در انتخاب محصولات شرکت‌های همکار خارجی مد نظر قرار می‌دهیم. بر این مبنا برند تلتونیکا را انتخاب نمودیم تا منطبق با شعار خلاقیت و نوآوری و بهره‌گیری از فناوری روز برترین‌ها را به شما ارایه نماییم. آنچه از نظر شما گذشت خلاصه‌ای گذرا در جهت آشنایی اولیه بود تا در انتها جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با مراجعه به وب سایت شرکت و مشاوره با کارشناسان، پکیج مناسب فعالیت‌تان پیشنهاد گردد. آنچه ارایه می‌دهیم بدلیل کیفیت بالا، گارانتی طولانی مدت نیز دارد زیرا اعتماد و اطمینان ما پایانی ندارد. حکایت اعتماد دو جانبه بین ما و مشتریان حکایت دنباله داری است که تا مدت‌ها باقی و پایدار است.

 

برچسب ها
در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • باسلام.ببخشید یک دستگاه ردیاب fmb920 تلتونیکا رو از یک شخص غریبه که شناختی هم از وی ندارم رو میتونم برای ماشین خودم خریداری کنم وروی ماشین خودم نصب کنم .البته ایشون میگه روی ماشین خودم نصب بوده ومدتی پیش ماشینم روفروختمش .

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست