1. خانه
  2. وبلاگ
  3. اخبار پیشگامان
  4. افتتاح نخستین نمایشگاه تحول خودرو
The opening of the first automobile transformation exhibition

افتتاح نخستین نمایشگاه تحول خودرو

بدون دیدگاه
5/5 - (3 امتیاز)
زمان مطالعه : < 1 دقیقه

برای اولین بار در تاریخ 3 شهریور 1401، اولین نمایشگاه تحول خودرو با حضور وزیر محترم صنعت-معدن-تجارت شروع به کار کرد. منوچهر منطقی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت در مورد این نمایشگاه گفت: « این نمایشگاه با هدف افزایش تولید، کیفیت، کاهش هزینه‌های تمام‎‌شده این صنعت و ارتقا رقابت‌پذیری  محصولات صنایع خودروی کشور، شروع به کار کرده است».

در ادامه صحبت‌ها، ایشان افزود: « نمایشگاه تحول صنعت خودرو، باید گام‌های مهم در جهت دستیابی به بازارهای صادراتی، دستیابی به فناوری‌های جدید در حوزه خودروسازی و برقی‌سازی ماشین‌های تولیدی بردارد».

در این نمایشگاه شرکت‌های مختلفی حضور پیدا کرده‌اند که یکی از آن‌ها پیشگامان آسیا است. برندهای مختلفی با خودروسازی دستاوردهای خودشان در این حوزه را در معرض قرار داده‌اند. شرکت پیشگامان آسیا نیز سامانه‌های مختلف خودش در  زمینه توسعه شهر هوشمند را ارائه داده است و مشاهده آن برای همه افراد امکان‌پذیر است. همچنین در این نمایشگاه از محصولات مختلفی مانند نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل رونمایی شد.

شهر هوشمند؛ نقش سامانه‌های مختلف پیشگامان آسیا در توسعه آن

این شرکت با راه‌اندازی پلتفرم‌های مختلفی مانند سامانه مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل، سامانه نوبت‌دهی رانندگان فرودگاه‌ها، راه‌آهن و ترمینال‌های مسافربری و سامانه هوشمند تاکسی اینترنتی فرودگاه به توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر این حوزه کمک می‌کند و چالش‌های مربوط به آن را تا حد قابل‌توجهی رفع می‌کند.همچنین شرکت پیشگامان آسیا ردیاب‌ها، تلماتیک و خدمات مربوط به خودروهای متصل را در این نمایشگاه ارائه می‌دهد.

این نمایشگاه از 3 تا 6 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و شما می‌توانید برای بازدید از آن به این مکان مراجعه کنید.

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست