نرم‌افزاری در اختیار مدیران برنامه‌ریز

تعداد بالای درخواست‌ها در سازمان‌های بزرگ جهت ارائه خدمت عموما موجب می‌شود که همزمان پرسنل  بسیاری درگیر فرایند پاسخگویی به آنها شوند. این امر خود بدلیل بروز خطاها و مشکلات اولویت‌بندی درخواست‌ها می‌تواند نارضایتی خدمت گیرنده را در بر داشته باشد.

بکارگیری نرم‌افزارهای پیشرفته تحت سامانه‌‌ای یکپارچه می‌تواند با مدیریت درخواست‌ها، برنامه‌ریزی مناسبی  را پیش روی مدیر بخش قرار داده و کارآمدتر نمودن ارائه خدمت را بدنبال داشته باشد. نرم‌افزاری که در کنار آن با ارایه گزارشات یکپارچه و جامع ضمن در اختیار قرار دادن قابلیت ارزیابی ارائه خدمت، در تصمیم‌گیری مناسب و تدوین برنامه جامع به مدیران یاری رساند.

مزایای نرم‌افزار یکپارچه اداره خدمات عمومی پیشگامان آسیا

ما با ارائه مزیت‌هایی ویژه، شما را در ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب همراهی نموده و شما را در تدوین برنامه‌های جامع برای سازمان بر اساس گزارشات منطبق با آنچه در جریان است یاری می‌رسانیم.

کاهش هزینه‌های عمومی

برنامه‌ریزی بهینه ارائه خدمت

مدیریت بهینه منابع انسانی خدماتی

افزایش رضایت مندی پرسنل

ارائه گزارشات جامع

مدیریت بهینه درخواست‌ها

سیستم های کلیدی

دسترسی در هر مکان از طریق اپلیکیشن موبایل

نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل پیشگامان آسیا قابلیت اجرا بر روی تمامی پلتفرم ها را دارد و می‌تواند بر روی تمامی سکوهای نرم‌افزاری نظیر ویندوز و بویژه موبایل اجرا گردد. اپلیکیشن موبایلی طراحی شده بر سیستم‌های عامل اندروید و  ios،  امکان دسترسی به سامانه را در هر لحظه و  هرمکان فراهم می‌کند.

مهمترین ویژگی‌هایی که از این طریق شما قابلیت دسترسی دارید:

قابلیت ردیابی از طریق موبایل

اطلاع رسانی بر خط

ثبت و مدیریت درخواست

ثبت نظر سنجی عملکرد

ارائه درخواست به واحد خدمات و نظارت عملیات

درخواست دمو

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شماره موبایل *
این فیلد را پر کنید
متن درخواست *
این فیلد را پر کنید

کاتالوگ

فهرست