1. خانه
 2. وبلاگ
 3. مقالات ردیابی خودرو
 4. 10 برنامه برتر ردیابی خودرو رایگان برای اندروید
The best free car tracking app for Android

10 برنامه برتر ردیابی خودرو رایگان برای اندروید

بدون دیدگاه
4/5 - (22 امتیاز)
زمان مطالعه : 10 دقیقه

اگر می‌خواهید اطلاعات رانندگان خودتان را در هر لحظه در اختیار داشته باشید و آن‌ها را به صورت لحظه‌ای مدیریت کنید، باید از برنامه ردیابی خودرو رایگان برای اندروید بهره ببرید.

برنامه ردیابی خودرو برای مدیران امکانات فراوانی را فراهم می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بسیاری کارهای غیرممکن و دشوار را انجام دهند. این کارها، شامل بررسی لحظه‌ای سرعت خودرو، دور موتور خودرو، مصرف سوخت آن، پایش راننده و بسیاری موارد دیگر می‌شود. تعدد این امکانات و نوع آن‌ها بستگی به برنامه مورداستفاده شما دارد. برای انتخاب درست بین آن‌ها، باید بهترین آن‌ها را بشناسید و بدانید که چه امکاناتی دارند.

به همین دلیل و برای افزایش آگاهی در این زمینه، 10 برنامه برتر ردیابی خودرو رایگان برای اندروید را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم و در مورد امکانات آن‌ها صحبت می‌کنیم تا به آگاهی کاملی در این زمینه برسید. پس تا انتهای متن همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می خوانید ... نمایش

برنامه ردیابی خودرو رایگان اندروید چیست؟

برنامه ردیابی خودرو رایگان برای اندروید به مدیران ناوگان اجازه می‌دهد تا بتوانند به تمام اطلاعات سنتی روی موبایل و تبلت‌ها به طور کامل دسترسی داشته باشند و از آن‌ها در مواقع موردنیاز استفاده کنند.

دنیای دیجیتالی امروز همواره در حال حرکت است و با سرعت بسیار بالایی حرکت می‌کند. در این دنیا، دسترسی به داده‌ها از راه دور و لحظه‌ای بسیار مهم و ارزشمند است و می‌تواند کمک زیادی به مدیران ناوگان حمل و نقل کند. زیرا، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بتواند در هر لحظه و مکانی به اطلاعات رانندگان و کارمندان خودشان را در  اختیار داشته باشند.

مزایای استفاده از برنامه ردیابی خودرو رایگان برای اندروید

استفاده از برنامه ردیابی خودرو مزایای فراوانی برای ناوگان حمل و نقل دارند، این مزایا، موارد زیادی را از جمله کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و بسیاری موارد دیگر می‌شود. همین موضوع باعث تمایل زیادی برای استفاده از آن‌ها می‌شود. در ادامه در مورد این مزیت‌ها بیشتر صحبت می‌کنیم و توضیحات تکمیلی را می‌دهیم.

Benefits of using a free car tracking app for Android

هزینه‌های ناوگان را کاهش می‌دهد

استفاده از ردیابی خودرو به ناوگان اجازه می‌دهد تا بسیاری از هزینه‌های خودش را به طور قابل‌توجهی کاهش دهد. به عنوان مثال، هزینه‌های تعمیر و نگهداری خودروهای ناوگان بسیار زیاد است، زیرا نیاز به تجهیزات زیادی دارد. اما استفاده از برنامه ردیاب خودرو کمک می‌کند تا بتوانید از خراب‌شدن آن‌ها پیشگیری کنید و این هزینه‌ها را به طور قابل‌توجهی کاهش دهد.

مصرف سوخت، یکی دیگر از مواردی است که هزینه‌های زیادی را روی دست ناوگان حمل و نقل سازمان‌ها می‌گذارد. به همین دلیل کنترل و بهینه‌سازی آن بسیار مهم است و می‌تواند این هزینه‌ها را به طور چشمگیری کاهش دهد. برنامه ردیابی خودرو، تجهیز نرم‌افزاری مفید برای رسیدن به این هدف است. زیرا داده‌های لازم مربوط به مصرف سوخت را به طور لحظه‌ای در اختیار مدیران ناوگان قرار می‌دهد.

بنابراین، استفاده از آن می‌تواند هزینه‌های موجود در ناوگان را بسیار کاهش دهد و به کارگیری آن می‌تواند برای مدیران ناوگان کمک‌کننده و مفید است.

امکان پایش رانندگان در هر جایی را دارید

رفتارهای رانندگان، روی رضایت مشتریان، برند مجموعه، هزینه‌های شرکت و بسیاری موارد مرتبط به شرکت اثر دارد و آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ بنابراین باید نسبت به پایش لحظه‌ای آن‌ها اقدام کرد. برای انجام این کار، نیاز به استفاده از مواردی دارید که برنامه ردیابی خودرو رایگان برای اندروید، یکی از آن‌ها است. این برنامه به مدیران کمک می‌کند تا بتوانند داده‌های رفتاری مربوط به رانندگان را در اختیار داشته باشند و به صورت لحظه‌ای هشدارهای و تذکرهای لازم را به آن‌ها داد.

به این صورت مدیران می‌توانند رفتارهای رانندگان را کنترل کنند و رضایت مشتریان را به دست بیاورند، هزینه‌های خودشان را کاهش دهند و سرعت خدمات‌رسانی را به طور چشمگیری افزایش بدهند. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم که از آن‌ها استفاده کنید.

امکان ارتباط راحت و سریع با رانندگان را دارید

ارتباط با رانندگان در هنگام خدمات‌رسانی بسیار مهم است، زیرا به مدیران کمک می‌کند تا بتوانند موارد مربوط را در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ها انتقال دهند و کیفیت خدمات‌رسانی خودشان را افزایش دهند. به عنوان مثال ممکن است که خودرو دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این هنگام، امکان برقرار ارتباط سریع بین مدیران و کارمندان، به رانندگان اجازه می‌دهد تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن این موضوع را به سران بالادستی خودشان انتقال دهند تا کارهای لازم برای تعمیر خودرو انجام شود.

این ارتباط یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های برنامه ردیابی خودرو رایگان برای اندروید به شمار می‌آید و به مدیران کمک فراوانی می‌کند، به همین دلیل استفاده از آن‌ها، بسیار مثمر به ثمر است.

رانندگان امکان مدیریت زمان با آن را دارند

استفاده از برنامه ردیابی خودرو برای اندروید به رانندگان امکان می‌دهد تا بتوانند در هنگام مراجعه برای خدمات‌رسانی، بهترین و کوتاه‌ترین مسیر ممکن را انتخاب کنند. این مسیریابی به این افراد اجازه می‌دهد تا بتوانند تخمین مناسبی از زمان سفر خودشان داشته باشند و بدانند که برای رسیدن به مقصد، باید چه قدر زمان نیاز دارند. به این صورت آن‌ها امکان مدیریت آن را خواهند داشت و می‌توانند در طول روز مقدار خدمات بیشتری را به ناوگان حمل و نقل شرکت‌ها ارائه دهد.

Drivers can manage time with it

 

از سرقت خودروی ناوگان جلوگیری می‌کند

سرقت خودرو یکی از اتفاق‌های رایجی است که برای ناوگان حمل و نقل اتفاق می‌افتد. زیرا به طور معمول ارزش خودروهای آن‌ها زیاد است و امنیت آن‌ها نیز پایین است. این موضوع می‌تواند هزینه هنگفتی را روی دست مدیران ناوگان می‌گذارد. جهت جلوگیری از سرقت‌ها باید تجهیزات مناسبی مانند برنامه ردیابی خودرو رایگان برای اندروید را به کار بگیرید. این برنامه، اجازه می‌دهد تا شما بتوانید به صورت لحظه‌ای خودروها را رصد کنید و در صورت بروز سرقت نیز بتوانید، اقدامات لازم را به انجام برسانید.

خدمات‌رسانی به مشتریان را راحت‌تر می‌کند

با استفاده از برنامه ردیابی خودرو رایگان اندروید می‌توانید خدمات بهتری را به مشتریان خودتان ارائه دهید. به این صورت می‌توانید رضایت آن‌ها را به مقدار بالاتری کسب کنید و تعداد افراد بیشتری را به صورت دهان به دهان و طبیعی جذب کنید. این روش، باعث کاهش هزینه‌های بازاریابی مجموعه شما نیز به طور چشمگیری می‌شود؛ بنابراین استفاده از آن‌ها را توصیه می‌کنیم.

10 برنامه برتر ردیابی خودرو رایگان برای اندروید

برنامه‌های زیادی برای ردیابی خودرو اندروید وجود دارد که همین موضوع امکان انتخاب بین آن‌ها را سخت می‌کند. برای راحت‌تر کردن این فرآیند، در ادامه 10 مورد از برنامه برتر ردیابی را به شما معرفی می‌کنیم و امکانات مختلف آن‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

1.       برنامه ردیابی خودرو  GPS Route Founder

GPS Route Founder یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه های اندرویدی رایگان ردیابی خودرو است. اندازه آن بسیار کوچک است و استفاده از آن بسیار ساده است. شما فقط باید یک بار روی صفحه ضربه بزنید تا به مسیری که می خواهید بروید برسید. GPS Route Founder ویژگی های شگفت انگیز دیگری را نیز ارائه می دهد. در اینجا ما برخی از بهترین ویژگی های این برنامه را داریم.
 • با آگاهی از نام خیابان‌ها، محل‌ها و کوچه‌ها می‌توانید محل خدمت‌رسانی را راحت‌تر پیدا کنید؛
 • از Voice Navigation پشتیبانی می‌کند که استفاده از اپلیکیشن را ساده می‌کند؛
 • به رانندگان اجازه دانلود نقشه را می‌دهد تا بتوانند به صورت آفلاین نیز از آن استفاده کنند؛
 • میزان ترافیک موجود در شهرها را نشان می‌دهد تا شما بتوانید به صورت مناسب برنامه‌ریزی کنید؛  

 

KING car tracking app

2.     برنامه ردیابی خودرو Evertrack

EverTrack یکی دیگر از بهترین برنامه های ردیابی خودرو برای دستگاه های اندرویدی است. این به طور خاص برای مدیریت ناوگان و ردیابی نیروی کار طراحی شده است. اگر شما نیز یکی از این مشاغل را اداره می کنید، نصب EverTrack در گوشی های خود یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. با استفاده از این برنامه ردیابی خودرو می توانید به راحتی مکان وسیله نقلیه پر شده خود و زمان واقعی ورود آن را ردیابی کنید. نه تنها ردیابی افراد نیز با این برنامه امکان پذیر است. اجازه دهید نگاهی به برخی از ویژگی های برتر این برنامه داشته باشیم.
 • ارائه یک سیستم ردیابی در سراسر جهان
 • برای فعال کردن سیستم ردیابی، باید از اتصال گوشی هوشمند در داخل خودرو اطمینان حاصل کنید؛
 • دارای قابلیت ردیابی نزدیکترین مکان ها مانند مدارس، دانشگاه ها، بیمارستان ها، ایستگاه ها، رستوران ها و موارد دیگر؛
 • پایش کامل کیلومتر طی‌شده؛

3.    برنامه ردیابی خودرو Automatic GPS

صحبت در مورد بهترین برنامه های ردیابی خودرو برای اندروید و درج نکردن نام Automatic GPS در لیست بزرگترین اشتباه خواهد بود. هم برای کاربران فردی و هم برای مدیریت ناوگان عالی است. این برنامه آسان برای استفاده بهترین برنامه ردیابی خودرو برای گوشی های اندرویدی است و ویژگی های بسیار مفیدی را ارائه می دهد. اجازه دهید نگاهی به برخی از ویژگی های مهم Automatic داشته باشیم:
 • برنامه با اندازه کوچک که استفاده از آن آسان است؛
 • به شما امکان می دهد مکان خود را به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید؛
 • برای ایمن تر کردن آن، توسعه دهندگان سرعت سنج HUD را نیز اضافه کرده‌اند؛
 • شما همچنین سابقه ردیابی را در دسترس دارید تا بتوانید مکانی را که در گذشته ردیابی کرده اید پیدا کنید

بنابراین استفاده از آن می‌تواند برای شرکت‌ها مفید باشد، منافع زیادی را به آن‌ها برساند و مشکلات زیادی را به طور کامل حل کند.

4.     برنامه ردیابی خودرو پیشگامان آسیا

بهترین برنامه ردیابی خودرو رایگان اندروید در بازار ایران، پیشگامان آسیا است، زیرا دارای امکانات بسیار زیادی است که نیازهای فراوانی از مدیران ناوگان را حل و فصل می‌کند. با استفاده از برنامه می‌توانید موقعیت آنلاین تمامی رانندگان و کارمندان موجود در خودروها را مشاهده کنید و از سلامتشان اطمینان حاصل کنید.

پایش اطلاعات مختلف مربوط به حرکت خودروهای ناوگان شامل سرعت، شتاب، زمان حرکت و مسیر حرکت برای شما امکان‌پذیر خواهد بود. امکان مقایسه رفتار و عملکرد رانندگان و ارسال هشدارهای متعدد در مواقع موردنیاز به آن‌ها را خواهید داشت که بسیاری مهم به شمار می‌آید.

همچنین می‌توانید با استفاده از گزارش‌های لحظه‌ای رانندگان، حقوق و دستمزدشان را راحت‌تر، سریع‌تر و دقیق‌تر مشخص کنید. به این صورت رضایت آن‌ها بالاتر خواهد رفت و شما نیز کار آسانی خواهید داشت. این موارد تنها، گوشه‌ای از مزیت‌های و امکانات این برنامه به شمار می‌آید. شما می‌توانید با دانلود و استفاده از آن، نسبت به بقیه امکانات نیز اطلاعات کسب کنید و از آن‌ها بهره کامل را ببرید.

5.     برنامه ردیابی خودرو GPS Vehicle Tracking

در اینجا ما یک برنامه ردیابی خودرو بسیار آسان و ساده دیگر برای اندروید داریم. آن را به عنوان GPS Vehicle Tracking می شناسند که به دلیل ویژگی های شگفت‌انگیز آن بسیار محبوب است. با استفاده از این برنامه می‌توانید تک تک حرکت‌های وسیله نقلیه را از فاصله بسیار دور زیر نظر داشته باشید. اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین ویژگی های ردیابی  GPS Vehicle Tracking داشته باشیم:
 • همچنین می‌توانید سرعت و مسافت پیموده شده خودرو را با این برنامه مشاهده کنید؛
 • ردیابی حرکت فعلی وسیله نقلیه و با نظارت بر ولتاژ باتری؛

MyGeotab car tracking app

6.      برنامه ردیابی خودرو Vehicle Tracking System VTS.7

کشف سیستم ردیابی خودرو برای مردم یک موهبت بود. و سیستم ردیابی خودرو VTS گواه آن است. این فقط در مورد موقعیت و امنیت شما نیست، بلکه برای سازماندهی برنامه فشرده شما نیز هست. این دستگاه دارای یک سیستم ردیابی جی پی اس در کلاس جهانی است که شما را کارآمدتر می‌کند. بیایید نگاهی به ویژگی هایی که ارائه می دهد بیاندازیم:
 • وسایل نقلیه اختصاص داده شده شما را از طریق نقشه GPS نظارت و ردیابی می‌کند؛
 • گزینه هایی مانند تنظیم مقصد و یادآوری، برای برنامه های زمان‌بندی شده را ارائه می‌دهد؛
 • مکان واقعی و جزئیات مسیرها را نمایش می دهد؛

7.     برنامه ردیابی خودرو Fleetio Go

با استفاده از برنامه ردیابی خودرو Fleetio Go می‌توانید به راحتی خودروهای در حرکت ناوگان خودتان را مشاهده و پایش کنید. به این صورت از سلامت رانندگان، محموله‌ها و انجام‌شدن مأموریت موردنظر می‌توانید اطمینان حاصل نمایید. رانندگان نیز با استفاده از این برنامه می‌توانند به صورت لحظه‌ای برای شما گزارش ارسال کنند و به روز‌رسانی لازم در مورد خدمات‌رسانی را انجام دهند.

به این صورت دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه بسیار مهم و حیاتی نیست. این اپلیکیشن، گزارش کامل در مورد میزان مصرف سوخت به شما می‌دهد که با به کارگیری آن می‌توانید مصرف سوخت ناوگان مجموعه موردنظر خودتان را مدیریت کنید.

این برنامه به شما کمک‌های زیادی می‌کند و می‌تواند به خوبی نیازهای شما در این زمینه بسیار مهم را برطرف سازد؛ بنابراین استفاده از آن می‌تواند برای هر ناوگان مفید باشد.

8.     برنامه ردیابی خودرو  Finding my Car

همانطور که قبلاً با این نام متوجه شدید، این برنامه می تواند به ردیابی خودروهای شما به طور موثر کمک کند. شما به راحتی می توانید این برنامه ردیابی را برای گوشی های هوشمند اندرویدی خود از فروشگاه گوگل پلی نصب کنید. این برنامه به صورت کاملا ساده با طراحی خوب و رایگان برای استفاده طراحی شده است. ویژگی‌های دیگری که ارائه می دهد عبارتند از:
 • دارای رادار Wavefront است که به درک موقعیت ماشین شما کمک می‌کند؛
 • دارای ویژگی چند زبانه است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند؛
 • همچنین یک قطب نما برای نشان‌دادن جهت را ارائه می‌دهد؛
 • شامل یک نقشه برای نشان دادن مسیرها

9.      برنامه ردیابی خودرو PocketRastrac

از برنامه ردیابی خودرو PocketRastrac به راحتی می‌توانید روی اپید، آیفون و دستگاه‌های اندرویدی مختلف استفاده کنید و از این نظر مشکلی وجود ندارد. از این اپلیکیشن می‌توانید برای پایش لحظه‌ای حرکت خودروهای مختلف استفاده کنید، به روز‌رسانی‌های مختلف کارمندان در مورد مأموریت‌هایشان را متوجه شوید و موارد موردنیاز را برای آن‌ها ارسال کنید تا نحوه انجام کارهای آن‌ها را پایش و کنترل کنید. گزارش‌دهی کارمندان با استفاده از این برنامه بسیار ساده‌تر خواهد بود و آن‌ها آسان‌تر می‌توانند این کار را به انجام برسانند.

همچنین شما می‌توانید مکان دقیق خودروها و کارمندان را ببینید  و از سلامت آن‌ها و خودرورها اطمینان کامل حاصل کنید. زیرا موضوع بسیار مهمی است و می‌تواند اثر زیادی روی بازدهی کلی ناوگان مجموعه موردنظر شما بگذارد.

10.    برنامه ردیابی خودرو m2m Vehicle Tracking Services

مورد بعدی این لیست سرویس ردیابی خودرو m2m است و همچنین در بین کاربران بسیار محبوب است. نکته شگفت‌انگیز در استفاده از این برنامه این است که تنها پس از 25 ثانیه از فعال‌سازی این برنامه با استفاده از Google Maps به‌روزرسانی‌هایی در مورد موقعیت وسیله نقلیه خود دریافت خواهید کرد.
سرویس ردیابی خودرو m2m همچنین دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد در صورت جابجایی موتور بدون اجازه شما فوراً آن را مسدود کنید. با Infraction Geo-French داخلی آن، از هر به‌روزرسانی از طریق پیامک مطلع خواهید شد. ویژگی مهم دیگری که ارائه می دهد شامل موارد زیر است:
 • اجازه می دهد تا چندین وسیله نقلیه را با هم نگه دارید و همچنین حداکثر سرعت را سفارشی کنید؛
 • همچنین به‌روزرسانی‌های مداوم در مورد موتور وسیله نقلیه شما ارائه می‌کند

برنامه‌های رایگان ردیاب خودرو را بشناسید

برنامه‌‌های رایگان ردیابی خودرو اندروید، به مدیران ناوگان امکانات فراوانی را ارائه می‌دهد و به این افراد کمک می‌کند تا بتوانند کیفیت خدمات‌رسانی به مشتریانشان را بهبود دهند. تعداد این برنامه‌ها بسیار زیاد است و همین موضوع انتخاب یک مورد مناسب بین آن‌ها را سخت می‌کند. البته، با شناخت آن‌ها می‌توان این کار را به راحتی انجام داد. به همین دلیل و برای کمک در این زمینه، 10 برنامه برتر ردیابی خودرو اندروید را در این متن به شما معرفی کردیم و توضیحات لازم را در مورد آن‌ها بیان کردیم تا به آگاهی کامل در این زمینه برسید.

برای مشاهده دمو نرم‌افزار برنامه ردیابی پیشگامان آسیا به سایت آن مراجعه کنید. در صورت وجود هرگونه سوال نیز می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت، آن‌ها را با کارشناسان ما مطرح کنید.

منبع:

 

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست