1. خانه
  2. وبلاگ
  3. اخبار پیشگامان
  4. حضور خیره‌کننده شرکت دانش‌بنیان پشگامان آسیا در اینوتکس 2023

حضور خیره‌کننده شرکت دانش‌بنیان پشگامان آسیا در اینوتکس 2023

بدون دیدگاه
5/5 - (2 امتیاز)
زمان مطالعه : < 1 دقیقه

نمایشگاه اینوتکس برگزار می‌شود و در آن شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به ارائه محصولات مختلف فناوارانه خودشان می‌‌پردازند و آن‌ها را در معرض عموم قرار می‌دهند تا همگان نسبت به آن‌ها آشنایی پیدا کنند. به این صورت انگیزه افراد برای تولید محصولات خلاقانه و نوآورانه نیز افزایش پیدا می‌کند و اقتصاد دانش‌بنیان کشور نیز گامی رو به جلو بر می‌دارد.

مدیران شرکت دانش‌بنیان پیشگامان آسیا نیز دو محصول نوآورانه و خلاقانه خودش، یعنی پلتفرم نوبت‌دهی تاکسی اینترنتی ترمینال و پلتفرم ارائه راهکار یکپارچه حمل و نقل هوشمند مسافر را در برابر وزیر راه و کشور، معاونین وزارت راه و رییس سازمان حمل و نقل جاده‌ای به معرض نمایش گذاشتند و به معرفی آن‌ها پرداختند. البته پلتفرم نوبت‌دهی تاکسی اینترنتی ترمینال در فرودگاه امام خمینی برای اولین بار به کار گرفته شده است و نتایج خیره‌کننده و فوق‌العاده‌ای را به ارمغان آورده است.

از پلتفرم نوبت‌دهی تاکسی اینترنتی ترمینال در ترمینال‌های درون‌شهری و برون‌شهری و فرودگاه می‌توان استفاده کرد. استفاده از این پلتفرم کمک می‌کند تا تردد افراد بهبود پیدا کند و هزینه‌های آن‌ها کاهش پیدا کند که باعث می‌شود تا رضایت آن‌ها افزایش پیدا کند.

سامانه ارائه راهکار یکپارچه حمل و نقل هوشمند مسافر، یک سامانه ابری است که به شرکت‌ها و افراد مختلف اجازه می‌دهد تا بتوانند تاکسی اینترنتی اختصاصی خودشان را در کم‌ترین زمان راه‌اندازی کنند.همچنین به کارگیری آن به شما امکان می‌دهد تا بتوانید پایانه‌های غیرمترکز را ایجاد کنید که باعث کاهش تردد و هزینه‌های موجود می‌شود.

 

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست