1. خانه
  2. وبلاگ
  3. اخبار پیشگامان
  4. بهترین اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران
Internet taxi applications

بهترین اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران

بدون دیدگاه
3.4/5 - (5 امتیاز)
زمان مطالعه : 6 دقیقه

استفاده از تاکسی‌های اینترنتی در میان مردم، به یک امر عادی تبدیل شده است و هر روز بارها، از آن‌ها برای جابه‌جایی‌های خودشان استفاده می‌کنند. تعداد اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی موجود در ایران زیاد است که همین امر باعث می‌شود تا کار انتخاب بین آن‌ها سخت شود. اما می‌توان با شناخت ملاک‌ها و امکانات این نوع از تاکسی‌ها، این دغدغه را تا حد بسیار زیادی کم کرد.

به همین دلیل و برای کمک به شما در این زمینه، در ادامه این مقاله ملاک‌های انتخاب این تاکسی‌ها و معرفی بهترین اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران را به انجام می‌رسانیم تا در این زمینه مشکلی نداشته باشید و بتوانید انتخاب خودتان را به صورت مناسب انجام دهید.

برای انتخاب بهترین تاکسی اینترنتی باید چه ویژگی‌هایی را مدنظر بگیرید

برای انتخاب تاکسی اینترنتی مناسب، نیاز است تا یکسری ملاک‌ها را در نظر بگیرید. این موارد به شما کمک می‌کنند تا انتخاب شایسته‌تری انجام دهید و با مشکلی روبه‌رو نشوید. به همین دلیل و برای کمک به شما در این زمینه، مهم‌ترین ملاک‌های انتخاب بهترین تاکسی اینترنتی را در ادامه معرفی می‌کنیم و توضیحات لازم را پیرامون آن‌ها می‌دهیم تا به آشنایی کاملی در این زمینه برسید. پس با ما تا انتهای این قسمت همراه باشید.

 قیمت‌گذاری اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

نرخ تاکسی اینترنتی و قیمت‌گذاری آن، اولین چیزی است که باید در هنگام تاکسی اینترنتی به آن توجه کرد. زیرا، مهم‌ترین مزیت این اپلیکیشن‌ها نسبت به نوع اینترنتی است. بنابراین باید به آن‌ها در زمان انتخاب تاکسی اینترنتی توجه زیادی کنید.

امکانات و سرویس‌های مختلف اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

دومین عامل تعیین‌کننده در انتخاب تاکسی اینترنتی، امکانات و سرویس‌های مختلف آن است. هرچه این سرویس‌ها و خدمات بیشتر باشد، شما می‌توانید سفر راحت‌تری را تجربه کنید و آسان‌تر از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر بروید. بنابراین، باید زمان انتخاب اپلیکیشن، آن را مدنظر خودتان قرار بدهید.

تعداد رانندگان و پوشش‌دهی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

هرچه تعداد رانندگان و پوشش‌دهی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی بیشتر باشد، شما نیاز به زمان کم‌تری برای پیدا‌کردن خودروی موردنظر خودتان خواهید داشت. زیرا، تعداد افراد متقاضی سفر در اطرافتان بیشتر می‌شود و در جاهای مختلف، امکان استفاده از این اپلیکیشن را به راحتی خواهید داشت. همین موضوع اهمیت بالای آن را می‌رساند و دلیلی برای، مهم‌بودنف برریش می‌‌گردد.

رابط کاربری و دسترسی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

هنگام، استفاده از اپلیکیشن، شما به طور مستقیم با رابط کاربری برنامه سروکار دارید. بنابراین باید به آن اهمیت ویژه‌ای بدهید. هرچه، رابط کاربری بهتر باشد، شما سریع‌تر و بهتر می‌توانید با اپلیکیشن کار کنید و کم‌تر با ابهام یا سوالی در موردش پیدا می‌کنید. دسترسی نیز مورددیگری است که باید زمان بررسی خودتان، آن را در نظر بگیرید. زیرا اهمیت ویژه‌ای دارد.

User interface and access of the Internet taxi application

امنیت استفاده از خدمات اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

آخرین فاکتوری که باید در نظر بگیرید، امنیت تاکسی‌های خدمات‌دهنده به شما است. اپلیکیشن باید تیم پشتیبانی و امنیت قوی داشته باشد تا بتوانید این دغدغه را به خوبی برطرف کند. همچنین باید در انتخاب رانندگانش نیز ملاک‌های مناسبی را به کار ببرد تا بتواند افرادی با سابقه و مهارت مناسب را به کار بگیرد.

به این صورت احتمال بروز چالش امنیتی و خطر برای مسافر، به حداقل ممکن خودش می‌رسد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی، شما می‌توانید آن را در زمانی بسیار کم و ناچیز حل و فصل کنید که اهمیت بسیار بالایی دارد.

بیشتر بخوانید: چگونه تاکسی اینترنتی راه اندازی کنیم؟

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران

در قسمت قبل، ملاک‌های انتخاب تاکسی اینترنتی را به شما معرفی کردیم و توضیحات لازم پیرامون آن‌ها را بیان کردیم. اما در ادامه این متن، قصد داریم، معرفی بهترین اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران را به انجام برسانیم تا شما با امکانات این اپلیکیشن‌های بیشتر آشنا شوید و بتوانید انتخاب مناسب‌تر و بهتری را به انجام برسانید.

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اسنپ

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اسنپ، یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های موجود در این زمینه به شمار می‌آید. این اپلیکیشن، علاوه با تاکسی اینترنتی، دارای سرویس‌های مختلفی همچون، درخواست موتور سیکلت برای حمل و نقل و حمل بار نیز است. میزان دسترسی‌پذیری این اپلیکیشن خوب است و رابط کاربری مناسبی دارد. همچنین از امکانات مختلفی همچون توقف در میان مسیر و دومسیره کردن برخوردار است. اما نحوه قیمت‌گذاری مناسبی ندارد و هزینه‌های سفرش، در برخی از موارد بسیار بالاتر از حد معمول می‌شود. همچنین، از نظر امنیت برخی مواقع، مشکل دارد که یکی از نقاط ضعف آن به شمار می‌رود.

تعداد رانندگان این اپلیکیشن، بالاتر از بقیه برنامه‌ها است و همین مورد به شما کمک می‌کند تا بتوانید تاکسی اینترنتی موردنظر خودتان را در زمان کم‌تری پیدا کنید و امکان صرفه‌جویی در وقت را داشته باشید.

Snap internet taxi application

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تپسی

تمرکز تپسی روی حمل و نقل درون شهری است و در شهرهای مختلفی مانند رج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، ارومیه، رشت، انزلی، ساری، یزد، کرمان، لاهیجان، اهواز، قائمشهر و بابل فعالیت دارد. این اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، شباهت زیادی به اوبر، اولین سرویس جهانی در این حوزه دارد. تشابه این دو برنامه، تنها در ظاهر نیست و سرویس‌دهی آن‌ها نیز مشابه یکدیگر است. در تپسی، دو نوع سرویس عادی و لاین وجود دارد. سرویس عادی، در واقع مشابه همان تاکسی‌های دربستی داخل شهری به حساب می‌آید که قیمت کم‌تری دارند.

اما سرویس لاین، به تاکسی‌های اشتراکی این اپلیکیشن گفته می‌شود. هزینه سفر با تپسی، ارزان‌تر از اسنپ است؛ ولی، تعداد راننده موجود در این برنامه نسبت به اسنپ کم‌تر است. همین موضوع سبب می‌شود تا شما نیاز به زمان بیشتری برای پیدا‌کردن سرویس داشته باشید. امنیت تپسی نیز نسبت به اسنپ بالاتر است، زیرا تیم پشتیبانی قوی در این زمینه دارد و استعلام بهتری به انجام می‌رساند. این برنامه، به شما امکان انتخاب مسیر دوم و توقف در مسیر را نیز می‌دهد.

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی ماکسیم

تاکسی اینترنتی ماکسیم به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به راحتی، در ساعات قطعی اینترنت، با استفاده از پیامک نیز درخواست سرویس موردنظر خودتان را کنید. در ساعات اوج ترافیک یا کمبود سرویس می‌توانید، با بالا‌بردن مبلغ درخواستی خودتان در این اپلیکیشن، زمان پیدا‌کردن تاکسی اینترنتی خودتان را کم کنید. در این اپلیکیشن، امکان واردکردن چند مقصد به صورت همزمان را دارید، یا می‌توانید در زمان حرکت، مسیر را ویرایش کنید، البته، انجام این کار باعث افزایش هزینه تمام‌شده سفر موردنظر می‌شود. ماکسیم، امکانات مختلفی مانند تاکسی اینترنتی بانوان و جابه‌جایی با موتور سیکلت را نیز دارد.

رانندگان برای ثبت‌نام در این سرویس، باید گواهینامه عدم سوء سابقه ارائه دهند و بدون آن امکان سرویس‌دهی را نخواهند داشت. همچنین امکان درخواست صندلی خردسال و برخی امکانات ویژه دیگر در این اپلیکیشن وجود دارد.

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی پیشگامان آسیا

یکی از بهترین برنامه‌های تاکسی اینترنتی، به شمار می‌آید. این نرم‌افزار امکانات مختلفی دارد و از دسترسی بسیار بالایی برخوردار است. همچنین، رانندگان با وسواس بسیاری انتخاب می‌شوند که این موضوع سبب می‌شود تا امنیت بسیار بالایی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های این اپلیکیشن، امکان شخصی‌سازی آن برای سازمان‌های مختلف و شرکت‌ها است. به این صورت شما می‌توانید تاکسی اینترنتی مختص سازمان خودتان با ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشید.

استفاده کنید: تاکسی اینترنتی فرودگاه امام خمینی (ره)

 

استفاده از این برنامه در سازمان به شما، کمک می‌کند تا بتوانید مدیریت حمل و نقل داخل مجموعه خودتان را تسریع ببخشید و رضایت کارکنان خودتان را به طور  قابل‌توجهی افزایش دهید.

Internet taxi application pioneers of Asia

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تاکسی 360

این اپلیکیشن به شما امکان بررسی و مقایسه قیمت تاکسی‌های اینترنتی است که به شما کمک می‌کند تا انتخاب مناسبتری به انجام برسانید. این سرویس اینترنتی در شهرهای اصفهان، شیراز، تهران، قم، کرج، یزد، تبریز و کرمان مشغول به فعالیت است. استفاده از این برنامه، رایگان است، اما از امکان پرداخت داخل برنامه نیز برخوردار است و از این نظر محدودیتی وجود ندارد. سرویس‌دهی این اپلیکیشن با استفاده از خودروهای معمولی، مدل بالا و خودروهای ون صورت می‌گیرد و شما می‌توانید به راحتی راننده و جنسیتش را به راحتی انتخاب کنید.

در این اپلیکیشن، می‌توانید سرویس خودتان را با کسی دیگر در مسیر به اشتراک بگذارید و به این صورت هزینه سفر خودتان را نصف یا کم‌تر کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید در هزینه‌های خودتان صرفه‌جویی قابل‌توجهی به انجام برسانید. پس از انتخاب تاکسی موردنظر خودتان در این برنامه، مدت زمان تخمینی انتظار نیز به شما نمایش داده می‌شود تا بتوانید در این مورد نیز برنامه‌ریزی مناسبی به انجام برسانید.

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی آی تاکسی 24

آی تاکسی 24، یک برنامه تحت وب تاکسی‌رانی برای کسب و کارها دارد که با استفاده از آن، مجموعه‌های مختلف می‌توانند به صورت همزمان چندین پیک موتوری و تاکسی را درخواست کنند و در این جهت محدودیتی نداشته باشند. این اپلیکیشن، امکانی به نام خودروی همراه دارد. با استفاده از این ویژگی می‌توانید به راحتی یک سرویس دربستی برای یک روز، یا چندین ساعت به صورت پیوسته دریافت کنید و با استفاده از خودروی موردنظر به مکان‌های مختلف موردنظر خودتان بروید. البته برای استفاده از آن، باید مبدا، مقصد و زمان موردنیاز خودتان را مشخص کنید تا نرم‌افزار بتواند، با استفاده از آن تخمین‌های لازم را به انجام برساند.

بهترین اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران را بشناسید

استفاده از تاکسی اینترنتی، به امری فراگیر تبدیل شده است و همه افراد، از آن بهره می‌برند. اما تعداد سرویس تاکسی اینترنتی زیاد است و همین موضوع انتخاب سرویس مناسب را کمی سخت می‌کند. این مشکل را می‌توان با شناخت ملاک‌های انتخاب تاکسی اینترنتی به راحتی حل کرد. به همین دلیل، در این مقاله، این موارد را به شما گفتیم و معرفی بهترین اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران را برای شما به انجام رساندیم تا در این زمینه راحت باشید.

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست