1. خانه
  2. وبلاگ
  3. مقالات ردیابی خودرو
  4. ردیاب آهنربایی خودرو؛ کنترل‌کننده پنهان ماشین
لینک دلخواه What-is-a-magnet-tracker

ردیاب آهنربایی خودرو؛ کنترل‌کننده پنهان ماشین

بدون دیدگاه
5/5 - (1 امتیاز)
زمان مطالعه : 6 دقیقه

اگر به دنبال تجهیزی هستنید تا بتوانید با استفاده از آن خودروهای مختلف موجود در ناوگان حمل و نقل شرکت یا سازمان را به طور نامحسوس کنترل کنید، یا از به سرقت رفتن آن‌ها جلوگیری کنید، باید ردیاب آهنربایی خودرو را به کار بگیرید.

ردیاب مغناطیسی خودرو یا آهنربایی، امکانات فراوانی دارد و استفاده از آن مزیت‌های بسیاری دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها و بررسی سه نمونه از بهترین‌ ردیاب‌های آهنربایی برای شما می‌پردازیم تا آگاهی نسبت به آن‌ها پیدا کنید.

ردیاب آهنربایی چیست؟

ردیاب آهنربایی خودرو، نوعی از تجهیز است که امکان مخفی‌شدن دارد. این بزرگ‌ترین مزیت این نوع از ردیاب‌ها است که باعث می‌شود تا از آن‌ها استفاده شود. البته این موضوع به معنی وجود نداشتن امکانات دیگر نیست. نصب این ردیاب‌ها را می‌توانید در فضاهای مختلف خودرو خودتان انجام دهید.

به طور مثال از این ردیاب برای جلوگیری از بروز سرقت خودرو استفاده کنید. به این صورت ردیاب مغناطیسی خودرو را در فضایی بچسبانید که به راحتی دیده نشود تا در صورت بتوانید مکان خودرو را مشاهده کنید و در صورت بروز مشکل، در سریع‌ترین زمان مراتب را به پلیس اطلاع دهید تا اقدامات لازم در این مورد خاص را به انجام برساند.

ویژگی‌های ردیاب آهنربایی چیست؟

ردیاب آهنربایی ویژگی‌ها و امکانات فراوانی دارد. برای استفاده از این امکانات نیاز است تا اطلاعات کاملی در این مورد داشته باشید و بدانید هرکدام به چه دردی می‌خورند. به همین دلیل در ادامه به بررسی و بیان ویژگی‌های این نوع از ردیاب‌های می‌پردازیم تا آشنایی کاملی در این زمینه مهم پیدا کنید.

1. قدرت ردیابی بالا و آنتن داخلی دارد

راننده خودروی ناوگان حمل و نقل شما امکان دارد که به همراه ماشین از شرکت خیلی دور شود تا وظیفه‌ی خودش شامل تحویل محصول یا ارائه‌ی خدمت را انجام دهد. اگر ردیاب استفاده‌شده توسط شما آنتن‌دهی و قدرت ردیابی بالایی نداشته باشد، امکان مشاهده‌ی مکان دقیق خودرو وجود نخواهد داشت و به طور عملی این تجهیز برای شما کارآمد نخواهد بود. بنابراین باید ردیابی را انتخاب کنید، از این دو ویژگی‌ بسیار مهم و اساسی برخوردار باشد تا بتواند نیازتان را برطرف کند. این موضوع در کلان‌شهرهایی مانند تهران اهمیت بسیار ویژه‌ای دارد.

ردیاب آهنربایی خودرو، دارای قدرت ردیابی بالا و آنتن‌دهی بسیار مناسبی است و می‌تواند به خوبی این موارد را برای شما فراهم کند که مطلوب هرکسی به شمار می‌آید و بسیار مهم است.

2. به شما امکان شنود مکالمه‌های داخل خودرو را می‌دهد

در برخی مقاطع زمانی، امکان دارد که مدیران به برخی از رانندگان شک کنند و احساس کنند، این افراد کار خودشان را به خوبی انجام نمی‌دهند. آن‌ها می‌خواهند تا بتوانند عملکرد و رفتارشان در خودرو را به خوبی بررسی کنند. امکانی که در این جهت می‌تواند برای آن‌ها کمک‌کننده باشد، استفاده از شنود داخل خودروی ناوگان حمل و نقل است. به این صورت مکالمات فرد بدون اینکه خودش اطلاع داشته باشد، شنیده می‌شود و امکان بررسی راننده به طور دقیق و کامل وجود دارد.

این ویژگی در ردیاب آهنربایی به خوبی تعبیه‌شده است و وجود دارد و شما قادر خواهید بود تا با استفاده از این نوع تجهیز، رفتار راننده مشکوک را بررسی کنید.

3. قابلیت حمل و نقل راحت دارد

حمل و نقل ردیاب خودرو امر مهمی است که باعث انتخاب یا عدم آن می‌شود. زیرا افراد در بسیاری از موارد امکان قراردادن ردیاب در زیر داشبورد را ندارند، یا نمی‌خواهند این کار را انجام دهند. اما ردیاب‌های سیمی دارای این ویژگی نیستند و نمی‌توان آن‌ها را به راحتی حمل و نقل کرد.

این مشکل با استفاده از ردیاب مغناطیسی خودرو به خوبی حل می‌شود و به راحتی می‌توانید آن را جابه‌جا و حمل و نقل کنید که نکته‌ی بسیار مهم و دقیقی به شمار می‌آید.

چرا باید از ردیاب آهنربایی خودرو استفاده کرد؟

پس از آشنایی با تعریف ردیاب آهنربایی و ویژگی‌های مهم آن، باید نسبت به دلیل‌های استفاده از آن آگاهی پیدا کنید. زیرا مهم است که بدانید این نوع از تجهیز چه نوع فوایدی برای شما به ارمغان خواهد آورد. به همین دلیل و برای کمک به شما در این قسمت، به بیان مهم‌ترین مزیت‌ها این ردیاب‌ها می‌پردازیم.

نصب آن‌ها بسیار آسان و راحت است

نصب ردیاب اهمیت بسیاری دارد. خیلی از افراد فقط به همین دلیل و پیچیدگی‌های موجود برای آن، اقدام به خریداری ردیاب آهنربایی نمی‌کنند. هرچه مراحل آسان‌تر باشد، تعداد افراد مشتاق به استفاده نیز بیشتر خواهند بود. ردیاب مغناطیسی این مشکل را به کلی حل کرده است و روش نصب بسیار آسانی دارد.

بیشتر بخوانید: ردیاب ماهواره‌ای چیست؟

برای نصب ردیاب آهنربایی باید چه مراحلی را طی کرد؟

جهت نصب ردیاب آهنربایی خودرو نیاز نیست تا کار سختی انجام دهید. تنها باید مراحل گفته‌شده‌ی زیر به درستی و دقیق انجام دهید. بنابراین به مطلب‌های بیان‌شده در ادامه توجه زیادی داشته باشید.

تنوع کاربری بسیار بالایی دارند

تعداد حوزه‌هایی که می‌توان از یک تجهیز استفاده کرد، بسیار مهم است. ردیاب آهنربایی تنوع کاربری بسیار بالای دارد و این موضوع یکی از مزیت‌های بزرگ آن به شمار می‌رود که باعث می‌شود تا از آن استفاده زیادی شود و از این بابت مهم و قابل‌توجه به شمار می‌آید.

امکان ذخیره اطلاعات دارند

خیلی از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای اینکه بتوانند به صورت ماهیانه یا سالانه، عملکرد رانندگان خودشان را بررسی کنند، نیاز دارند تا بتوانند تا اطلاعات محل‌های رفت و آمد آن‌ها را ثبت و نگهداری کنند. اما برای این کار باید از تجهیزی استفاده کنند که هم بتواند به طور خودکار این جابه‌جایی را تشخیص دهد و هم اطلاعات مربوط به خوبی ذخیره کند.

ردیاب آهنربایی یا مغناطیسی خودرو امکان ذخیره کردن اطلاعات را دارد

ردیاب آهنربایی این امکان را به خوبی فراهم می‌کند و از این جهت دست را باز می‌گذارد تا مدیران ناوگان حمل و نقل شرکت‌ها با محدودیتی رو‌به‌رو نباشند. همچنین آن‌ها امکان دارند تا اطلاعات دیگر به غیر مسیر رفت و آمد را نیز برروی آن ذخیره کنید.

بیشتر بخوانید: ردیاب دوربین‌دار خودرو چیست؟

در هنگام انتخاب ردیاب مغناطیسی خودرو باید به چه مواردی دقت کرد؟

برای خرید یک ردیاب مغناطیسی خودرو باکیفیت باید به مواردی دقت کرد تا بتوان بهترین انتخاب ممکن را انجام داد. در این قسمت قصد داریم در مورد این معیارها برای شما صحبت کنیم تا آگاهی خوبی نسبت به آن‌ها پیدا کنید و از این بابت با مشکلی رو‌به‌رو نباشید که مطلوب هرکسی محسوب می‌شود.

شارژدهی باتری آن را در نظر بگیرید

شارژدهی باتری ردیاب آهنربایی اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر میزان شارژ باتری کافی نباشد، یا میزان خالی‌کردن شارژ آن زیاد باشد، امکان استفاده عملی از ردیاب مغناطیسی خودرو وجود ندارد. بنابراین باید در هنگام خرید ردیاب آهنربایی هم به ظرفیت باتری و هم میزان شارژدهی آن توجه ویژه‌ای داشته باشید تا بتوانید بهترین ممکن از این تجهیز پرکاربرد ببرید.

جنس بدنه و استحکام آن را بررسی کنید

جنس بدنه‌ی ردیاب در میزان استحکام و ماندگاری آن اثر ویژه‌ای دارد. هرچه جنس بهتر باشد، ردیاب آهنربایی خودرو نیز به مدت بیشتری عمر خواهد کرد و نیازی به خرید دوباره آن نخواهید داشت. به همین دلیل باید در زمان انتخاب به این ویژگی نیز دقت زیادی داشته باشید و آن را مدنظر خودتان قرار دهید تا بتوانید با پرداخت هزینه کم‌تر، استفاده‌ی بیشتری از تجهیز خودتان داشته باشید.

بیشتر بخوانید: 7 باور غلط در خصوص ردیاب در ناوگان‌های حمل و نقل

آیا دارای قابلیت Geofencing است؟

Geofencing تکنولوژی است که کمک می‌کند تا با استفاده از GPS محدوده‌ی مشخص جغرافیایی برای خودروی خودتان در نظر بگیرید. با تعیین این مرز می‌توانید بفهمید که آیا راننده‌ی خودروی ناوگان به کار اصلی خودش مشغول است، یا از خودروی ناوگان برای مقاصد شخصی خودش استفاده می‌کند. همه‌ی ردیاب‌ها دارای این امکان نیستند، بنابراین باید در هنگام خرید توجه کنید، آیا ردیاب مغناطیسی خودرو دارای این ویژگی مفید و مثمر به ثمر است، یا دارای آن نیست و شما امکان استفاده از آن را نخواهید داشت.

هشداردهنده‌ی سرعت داشته باشد

برخی از رانندگان در هنگام راندن خودروی ناوگان، از سرعت و شتاب بالایی استفاده می‌کنند. این موضوع می‌تواند باعث شود تا جریمه شوند، یا امکان تصادفات جاده‌ای به طور قابل‌ توجهی افزایش یابد. اما می‌توان با استفاده از هشدار‌ دهنده‌ی سرعت از بروز چنین موارد جلوگیری کرد و کمک کرد تا همواره رانندگان با سرعت مجاز اقدام به رانندگی کنند.

ردیاب آهنربایی هشدار دهنده سرعت را ارائه می دهد

بهترین ردیاب‌های آهنربایی خودرو

مدل‌های مختلف ردیاب مغناطیسی در بازار مصرفی وجود دارد که شما می‌توانید برای خرید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم با معرفی یکی از مدل‌ بهترین ردیاب‌های آهنربایی به شما در این جهت کمک کنیم و کارتان را آسان‌تر کنیم. پس با ما تا انتها همراه باشید.

ردیاب آهنربایی خودرو تلتونیکا FMB120

تلتونیکا یکی از برندهای معتبر و معروف تولید ردیاب در سرتاسر جهان است. این برند، مدل‌های مختلف از ردیاب دارد که FMB120  نیز یکی از آن‌ها به شمار می‌آید. این تجهیز ساخته‌شده توسط تلتونیکا، آنتن‌دهی بسیار مناسبی دارد و از آنتن‌ داخلی GNSS و ماژول‌های مختلف برخوردار است. جنس بدنه‌ی این ردیاب نیز از پلاستیک بادوامی است و می‌تواند تا سال‌ها برای شما کار کند.

برای خرید ردیاب آهنربایی خودرو تلتونیکا FMB120 می‌توانید به پیشگامان آسیا مراجعه کنید.

بهترین ردیاب آهنربایی خودتان را با دقت و آگاهی بخرید

برای خرید بهترین ردیاب آهنربایی باید ویژگی‌های آن‌ها را شناسایی کنید و بدانید که مزیت‌های آن‌ها چه چیزهایی هستند. به همین دلیل و برای کمک به شما در این بخش، به معرفی و شرح این موارد و نکات مهمی که باید برای خرید به آن توجه کنید، اشاره کردیم تا در این راحت‌تر باشید.

شما می‌توانید برای خرید ردیاب آهنربایی با استفاده از شماره تلفن‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان به ابهام‌هایتان پاسخ درست و صحیح دهند.

برچسب ها
در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست